NBA finalo pasikartojimas: „Warriors“ net ir be S. Curry ir vėl paskandino „Cavaliers“

Šv. Kalėdų vakarą NBA čempionate į aikštę išbėgo klubai, kurie dar pavasarį kovojo dėl lygos čempiono titulo. Įtemptose rungtynėse pirmenybių lyderis Oklando „Golden State Warriors“ (27/7) namuose 99:92 (24:28, 22:16, 25:23, 28:25) palaužė „Cleveland Cavaliers“ (24/10).

"Warriors" dar kartą įveikė "Cavaliers"<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Dec 26, 2017, 8:45 AM, atnaujinta Dec 26, 2017, 9:47 AM

Šiose rungtynėse „Warriors“ dėl čiurnos traumos negalėjo padėti Stephenas Curry, o „Cavaliers“ vis dar vertėsi be Isaiah Thomaso.

Po didžiosios pertraukos „Warriors“ rado naują ginklą savo arsenale. Komandos antrametis Patrickas McCaw ėmė kelti rimtų problemų „Cavaliers“, o šeimininkai padidino pranašumą iki 4 taškų – 61:57.

Vis tik „Cavaliers“, kurią ir toliau į priekį vedė nesulaikomas K.Love'as, pasivijo ir susigrąžino minimalų pranašumą, likus pusketvirtos minutės (64:63).

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Warriors“ įgijo rekordinę persvarą. Kevino Duranto tritaškis leido pabėgti 9 taškais (90:81).

Tada „Cavaliers“ žaidėjai suskubo mažinti atotrūkį – penkių taškų paeiliui atsakas deficitą sumažino 86:90.

Likus žaisti dvi minutes, L.Jamesas rezultatą išlygino (92:92). Vis tik lemiamomis atakomis „Cavaliers“ lyderis niekaip negalėjo pralaužti K.Duranto gynybos, o „Warriors“, vedama svarbiausius metimus pataikiusio K.Thompsono, įrodė pranašumą – 99:92.

Klivlando krepšininkai šiose rungtynėse „iš žaidimo“ atakavo vos 32 proc. tikslumu, nors tolimus metimus realizavo 42 proc. taiklumu.

Abi komandos kartu suklydo 29 kartus (15 – „Warriors“, 14 – „Cavaliers“).

„Warriors“: Kevinas Durantas 25 (7 atk. kam., 5 blk.), Klay'us Thompsonas 24 (7 atk. kam.), Draymondas Greenas 12 (12 atk. kam., 11 rez. perd.), Andre Iguodala ir Patrickas McCaw po 9.

„Cavaliers“: Kevinas Love'as 31 (6/11 trit., 18 atk. kam.), LeBronas Jamesas 20 (5/11 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 7 kl.), Jae Crowderis 15, Dwyane'as Wade'as 13.

Kitose rungtynėse „Houston Rockets“ komanda svečiuose 107:112 (31:28, 26:30, 31:30, 19:24) nusileido „Oklahoma City Thunder“ ekipai ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

„Rockets“ (25/7) komandai 29 taškus pelnė Jamesas Hardenas (14 rez. perd.), po 20 – Trevoras Ariza ir Ericas Gordonas, 19 – Clintas Capela (10 atk. kam.), 11 – Ryanas Andersonas.

Penktąją pergalę iš eilės iškovojusioje „Thunder“ (19/15) ekipoje 31 tašką surinko Russell Westbrook (11 rez. perd.), 24 – Paulas George'as, 20 – Carmelo Anthony, 15 – Stevenas Adamsas (10 atk. kam.).

„Rockets“ Vakarų konferencijoje užima antrąją vietą, o „Thunder“ ekipa yra penkta.

Pirmadienio rungtynių rezultatai.

„New York Knicks“ – „Philadelphia 76ers“ 98:105 (24:21, 24:29, 27:29, 23:26)

„Golden State Warriors“ – „Cleveland Cavaliers“ 99:92 (24:28, 22:16, 25:23, 28:25)

„Boston Celtics“ – „Washington Wizards“ 103:111 (24:30, 26:22, 26:28, 27:31)

„Oklahoma City Thunder“ – „Houston Rockets“ 112:107 (28:31, 30:26, 30:31, 24:19)

„Los Angeles Lakers“ – „Minnesota Timberwolves“ 104:121 (20:29, 32:24, 28:30, 24:38).