D. Sabonio pastangos – bevaisės: „Wizards“ pasišaipė iš Indianos pergalių serijos

Keturi pergalingi mačai prieš šešis – kas geriau? Pasirodo, kad pirmasis variantas. Jau keturias akistatas pralaimėjimo kartėlio nepatyrusi ir įsivažiuojant „Washignton Wizards“ ekipa sugebėjo nutraukti „Indiana Pacers“ namie iškovotų 6 pergalių seriją ir pirmadienį triumfavo išvykoje 111:102 (28:23, 30:26, 28:25, 25:28). Indianai atstovaujantis lietuvis Domantas Sabonis pasižymėjo rezultatyvumu, tačiau tai buvo menka paguoda.

Domantas Sabonis su kompanija krito prieš Vašingtono ekipą <br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Feb 6, 2018, 6:50 AM, atnaujinta Feb 6, 2018, 8:48 AM

„Pacers“ be savo lyderio Victoro Oladipo daugiau kaip tris kėlinius siekė surasti varžovo silpnąsias puses, tačiau „stebukladariai“ iš Vašingtono patys daužė šeimininkų kerus. Jau pirmame kėlinyje „Wizards“ sugebėjo prisvaidyti netaiklių metimų, po kurių oponentai pabėgo 17:8, o jau antrame ketvirtyje pirmavo net 55:39.

„Pacers“ visaip siekė vytis, bet skirtumas tirpo tik iki 7 taškų, o po to ir vėl didėjo. Tad Vašingtono žaidėjai savo pergalių seriją padidino iki penkių, o Indianai teko susitaikyti su nutraukta savo laimėjimų serija.

Nuo atsarginių suolo pakilęs Domantas Sabonis per 27 minutes įmetė 15 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus. Lietuvis žaidė su skaudančiu riešu.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė kroatas Bojanas Bogdanovičius, kuris pelnė 29 taškus (4/8 dvit., 5/7 trit., 6/7 baud. met.) bei atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus

„Pacers“: B.Bogdanovičius 29, J.Youngas 17, D.Sabonis 15, L.Stephensonas 13.

„Wizards“: B.Bealas 21, K.Oubre 15, O.Porteris 13, I.Mahinmi 12.

Pirmadienio rungtynių rezultatai.

„Indiana Pacers“ – „Washington Wizards“ 102:111 (23:28, 26:30, 25:28, 28:25),

„Detroit Pistons“ – „Portland Trail Blazers“ 111:91 (22:20, 27:23, 30:24, 32:24),

„Miami Heat“ – „Orlando Magic“ 109:111 (35:26, 25:33, 27:34, 22:18),

„New Orleans Pelicans“ – „Utah Jazz“ 109:133 (23:34, 41:36, 22:29, 23:34),

„Denver Nuggets“ – „Charlotte Hornets“ 121:104 (36:25, 27:37, 34:22, 24:20),

„Sacramento Kings“ – „Chicago Bulls“ 104:98 (9:28, 32:27, 36:24, 27:19),

„Los Angeles Clippers“ – „Dallas Mavericks“ 104:101 (32:28, 26:27, 20:27, 26:19).

REPORTERIS: prasidėjo išankstinis balsavimas