NBA naktis: fantastiškose rungtynėse – pergalingas LeBrono Jameso metimas

NBA čempionate trečiadienį „Cleveland Cavaliers“ komanda savo aikštėje po pratęsimo 140:138 (31:29, 33:37, 37:33, 28:30; 11:9) įveikė „Minnesota Timberwolves“ krepšininkus.

L.Jamesas išplėšė pergalę Klivlando komandai.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

2018-02-08 08:42, atnaujinta 2018-02-08 08:46

Pergalingą dvitaškį, likus 0,4 sek. iki pratęsimo pabaigos, pataikė LeBronas Jamesas. Iš viso jis surinko 37 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers“ (31 pergalė/22 pralaimėjimai) komandai 20 taškų pelnė J. R. Smithas, 17 - Tristanas Thompsonas, 14 - Kyle'a Korveris, po 13 - Isaiah Thomasas ir Jeffas Greenas, 10 - Jae'us Crowderis.

„Timberwolves“ (34/23) ekipoje 35 taškus surinko Jimmy Butleris, 30 - Karlas-Anthony Townsas (10 atk. kam.), 19 - Andrew Wigginsas, 16 - Jamalas Crawfordas, 14 - Jeffas Teague'as (15 rez. perd.), 10 - Gorgui Diengas.

„Cavaliers“ Rytų konferencijoje užima trečiąją vietą, o „Timberwolves“ ekipa Vakarų konferencijoje yra ketvirta.

Tuo tarpu rungtynės tarp „New Orleans Pelicans“ ir „Indiana Pacers“ komandos, kuriai atstovauja Domantas Sabonis,  buvo perkeltos dėl pratekančio arenos stogo. Pasak „Pacers“ ekipos trenerio Nate'o McMillano, treneriai ir žaidėjai nenorėjo rizikuoti patirti traumas dėl aikštėje besikaupiančio vandens.

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

„Detroit Pistons“ - „Brooklyn Nets“ 115:106 (26:21, 27:29, 26:23, 36:33)

„Miami Heat“ - „Houston Rockets“ 101:109 (24:35, 33:26, 23:22, 21:26)

„Cleveland Cavaliers“ - „Minnesota Timberwolves“ 140:138, po pratęsimo (31:29, 33:37, 37:33, 28:30; 11:9)

„Memphis Grizzlies“ - „Utah Jazz“ 88:92 (16:21, 23:23, 24:24, 25:24)

„Phoenix Suns“ - „San Antonio Spurs“ 81:129 (9:28, 22:41, 19:28, 31:33).