„Lietkabelis“ kovoje su „Nevėžiu“ turėjo vargo daugiau nei tikėjosi

[[ge:lrytas:lrytas:4597377]]

„Lietkabelis“ iškovojo 15-ąją pergalę.<br>G.Šiupario nuotr.

Feb 10, 2018, 7:50 PM, atnaujinta Feb 10, 2018, 8:27 PM

LKL čempionato 23-iojo turo rungtynėse šeštadienį Panevėžio“ Lietkabelis“ iškovojo 15-ąją pergalę, namuose įveikęs Kėdainių „Nevėžį“ 82:72 (14:14, 22:15, 21:21, 25:22).

„Lietkabelis“ lieka ketvirtas, o 6 pergales turintis „Nevėžis“ yra priešpaskutinis devintas.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai ir nerezultatyviai – po pirmojo kėlinio švieslentė degė lygus rezultatas (14:14). Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ pradėjo didinti savo pranašumą, o po Simo Jasaičio taiklios baudos šeimininkų persvara pasiekė dviženklę ribą (31:21). „Nevėžis“ buvo kiek sumažinęs atsilikimą, tačiau ketvirtį taikliu tritaškiu metimu baigė panevėžiečių naujokas Dominikas Mavra – 36:29.

Po trečiojo kėlinio skirtumas buvo toks pat - 57:50.

Mačo baigtis nebuvo aiški iki paskutinių minučių, nors šeimininkai visą laiką pirmavo. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Lietkabelis“ turėjo tik trijų taškų persvarą – 63:60. Tačiau tada patyrę panevėžiečiai tvirtai suėmė žaidimo vadžias į savo rankas.

„Lietkabelio“ gretose puikiai žaidęs naujokas kroatas D.Mavra per 25 min. surinko 13 taškų (pataikė abu tritaškius, 3/4 dvitaškių). Jaunas 23 metų žaidėjas drąsiai ėmėsi iniciatyvos ir paskutinėmis minutėmis.

Po 13 taškų panevėžiečiams taip pat pridėjo Simas Jasaitis ir Lorenzo Williamsas. Darjušas Lavrinovičius surinko 12 taškų ir 12 atkovotų kamuolių, o dėl pražangų limito rungtynes anksčiau turėjęs baigti Vaidas Čepukaitis surinko 10 taškų.

„Nevėžio“ ekipai Lesteris Medfordas pelnė 17 taškų, Gabrielius Maldūnas - 15, Tadas Sedekerskis - 13, Vaidotas Volkus – 10.