„Pieno žvaigždės“ sudorojo uteniškius, bet kova dėl 5-osios vietos dar nebaigta

[[ge:lrytas:lrytas:4597365]]

„Pieno žvaigždžių“ krepšininkai įveikė Utenos „Juventus“ klubą.<br>G.Šiupario nuotr.

Feb 10, 2018, 7:18 PM, atnaujinta Feb 10, 2018, 7:38 PM

LKL čempionato 23-iajame ture šeštadienį Pasvalio „Pieno žvaigždės“ susigrąžino penktąją vietą. Pasvaliečiai namuose 75:63 (14:10, 21:16, 26:16, 14:21) įveikė Utenos „Juventus“ ekipą ir susilygino su ja turnyro lentelėje, o pagal tarpusavio mačų rezultatus ir aplenkė uteniškius.

Abi komandos turi po 9 pergales ir 14 pralaimėjimų

„Pieno žvaigždės“ laimėjo šį sezoną 2 iš 3 mačų su „Juventus“, bet kova dar nebaigta.

Pasvalio ekipa įgijo pranašumą jau rungtynių pradžioje. Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo solidžiu 19 taškų skirtumu – 61:42.

Ketvirtajame kėlinyje uteniškiai buvo priartėję iki 12 taškų (65:53), bet tada „Juventus“ treneris Žydrūnas Urbonas gavo techninę pražangą už teisėjų kritiką ir skirtumas vėl išaugo.

„Esame laimingi, kad laimėjome, bet neatsipalaiduojame, nes antradienį laukia labai svarbios Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynės su Panevėžio „Lietkabeliu“, – sakė „Pieno žvaigždžių“ kapitonas Steponas Babrauskas.

Per pirmąjį kėlinį nė viena komanda nesugebėjo atrasti savojo žaidimo. Nors „Pieno žvaigždės“ pirmavo 14:10, tačiau jie pataikė vos 4 metimus iš 15 iš žaidimo, kai „Juventus“ iš 17 metimų realizavo vos 3. Jei antrajame kėlinyje pasvaliečiai savo pataikymo procentą pasikėlė iki 40 proc. (12/30 metimų), tai „Juventus“ ir toliau šaudė viską pro šalį bei iš žaidimo pataikė vos 9 metimus iš 34 (26 proc.).

O po pertraukos „Pieno žvaigždės“ nusprendė viską išspręsti ir po spurto 13:2 įgijo net 17 taškų pranašumą (53:36). Aikštės šeimininkai kėlinį užbaigė itin galingai ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 61:42.

Ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ bandė sugrąžinti intrigą ir ketvirtį pradėjo spurtu 9:2. Likus minutei „Juventus“ sumažino atsilikimą ir 63:71, tačiau didesnės intrigos sukurti nesugebėjo.

Uteniškiams šiose rungtynėse itin trūko Anthony Irelando sėkmingo žaidimo. Šiose rungtynėse lankėsi ir amerikiečio tėtis, tačiau gynėjas aikštėje perdegė ir rezultatyviausias lygos krepšininkas pelnė vos 2 taškus (1/5 dvitaškių, 0/4 tritaškių) ir sužaidė nerezultatyviausias rungtynes šį sezoną.

„Juventus“ šiose rungtynėse pateikė vos 21 metimą iš 63 (33 proc.) iš žaidimo. Iš viso uteniškiai įmetė 15 dvitaškių iš 37 (40 proc.) ir 6 tritaškius iš 26 (23 proc.). Uteniškių pataikymas nespindėjo ir nuo baudų metimo linijos – tik 60 proc. (15/25).

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 17 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Lisas Shoshi 16, Steponas Babrauskas 12 (4/9 tritaškių), Viačeslavas Bobrovas 10 (7 rez. perd.), Jahennsas Manigatas 9.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 15 (7 atk. kam.), Karolis Guščikas ir Mindaugas Kupšas (8 atk. kam.) po 12, Laronas Dendy 7 (8 atk. kam.).