Beviltiška „Dzūkija“ užminė mįslę – slapukavo ar jau visai nusilpo?

[[ge:lrytas:lrytas:4597376]]

Nesibaigiančios permainos „Dzūkijos“ nesustiprino. <br>M.Ambrazo nuotr.

Feb 10, 2018, 7:28 PM, atnaujinta Feb 10, 2018, 8:02 PM

Klaipėdos „Neptūnas“ be gailesčio apdaužė dzūkus. LKL čempionato 23-iojo turo rungtynėse šeštadienį Alytaus „Dzūkija“ namuose pralaimėjo svečiams iš pajūrio 63:81 (14:27, 5:23, 19:13, 25:18).

„Neptūnas“ iškovojo 17-ąją pergalę per 22-ąsias rungtynes ir lieka trečias.

Alytiškiai su 7 pergalėmis ir 16 pralaimėjimų yra aštunti.

„Dzūkija“ po pirmųjų minučių pirmavo 8:7, bet krito į duobę 0:15 ir atsiliko 8:25.

Tačiau tai dar nebuvo blogiausia - antrajame kėlinyje šeimininkai pralaimėjo beveik 9 minučių atkarpą 0:23 ir atsiliko 14:50. Tik tada jie pelnė pirmuosius taškus antrajame kėlinyje.

Po dviejų kėlinių padėtis buvo beveik tokia pat katastrofiška – 19:50.

Vis dėlto po pertraukos skirtumas tapo gerokai padoresnis ir beliko spėlioti, ar „Dzūkija“ šiame mače neslapukavo prieš kitą savaitę vyksiančią Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio akistatą Klaipėdoje.

Antrąją mačo pusę šeimininkai laimėjo 44:31.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 12, Paulius Danisevičius 9, Nikolaos Stylianou ir Alanas Wigginsas po 7.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas 17, Laurynas Beliauskas ir Renaldas Seibutis po 16, Tomas Delininkaitis 10.