D. Sabonis taikėsi prie primiršto vaidmens, bet tai nesutrukdė gerai pasirodyti

Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ (33-25) ekipa iškovojo nelengvą pergalę NBA pirmenybėse. Ji svečiuose 108:103 (22:23, 32:31, 19:25, 35:24) palaužė „Brooklyn Nets“ (19-40) komandą.

D.Sabonis ir Indianos klubas iškovojo pergalę.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Feb 15, 2018, 6:43 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 7:01 AM

Lietuvis antrose rungtynėse iš eilės taikėsi su jau kiek primirštu vaidmeniu aikštėje. Vidurio puolėjo pozicijoje Indianoje apsipratęs žaisti aukštaūgis antras rungtynes iš eilės buvo išbandytas ir sunkiojo krašto puolėjo vaidmenyje, kuriame rungtyniaudavo, kuomet dar buvo „Oklahoma City Thunder“ komandos nariu.

Aikštėje D.Sabonis iš viso praleido 23 minutes ir pelnė 8 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo vieną metimą ir padarė klaidą.

Visas rungtynes virė atkakli kova, o Indianos klubui pranašumą užsitikrinti padėjo tik šiek tiek sėkmingiau sužaistas ketvirtasis kėlinys, kuriame D.Sabonis dar pasismagino keletu dėjimų.

„Nets“: Allenas Crabbe'as 24 (5/11 trit.), Demarre Carrollas 21 (5/8 trit., 10 atk. kam.), D'Angelo Russellas 18 (9 rez. perd.), Jarrettas Allenas 10 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (9/24 met.), Cory Josephas 15 (11 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 14, Thaddeusas Youngas ir Alas Jeffersonas (8 min., 6/7 met.) po 13, Mylesas Turneris 11 taškų (14 atk. kam.)

Kol kiti Indianos krepšininkai ilsėsis, lietuvis ir jo komandos draugas Victoras Oladipo jau artimiausią savaitgalį dalyvaus NBA Visų žvaigždžių renginiuose.

D.Sabonis žais Kylančių žvaigždžių mače, o V.Oladipo bandys laimę dėjimų konkurse bei rungtyniaus Visų žvaigždžių mače.

REPORTERIS: prokurorai baigė ikiteisminį tyrimą dėl R. Žemaitaičio