J. Valančiūnas ir „Raptors“ tęsia dominavimą: nepaliko vilčių „Bulls“ ekipai

Jonas Valančiūnas kartu su Toronto klubu ir toliau žaidžia galingai ir rodo, kodėl jie yra Rytų konferencijos lyderiai.

J.Valančiūnas ir Toronto ekipa iškovojo pergalę.<br> USA Today Sports nuotr.
 J.Valančiūnas ir Toronto ekipa iškovojo pergalę.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

2018-02-15 07:24, atnaujinta 2018-02-15 07:33

Toronto Raptors“ (41-16) komanda svečiuose 122:98 (27:33, 34:16, 34:27, 27:22) nepasigailėjo „Chicago Bulls“ (20-37) krepšininkų, o tai buvo jau septintoji pergalė paeiliui.

J.Valančiūnas aikšteje praleido 23 minutes, per kurias pelnė 14 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, 2 blokus bei padarė 2 klaidas.

Itin galingai lietuvis žaidė pirmajame kėlinyje, kur kartu su komandos draugu Serge'u Ibaka vedė Toronto komandą į priekį daužydami varžovų gynybą ir kartu pelnę net 18 taškų.

Lemiamą rungtynių kėlinį lietuviui net nebereikėjo žaisti, kadangi pasieikšti leista atsarginiams krepšininkams. Pergalei pasiekti neprireikė net ir komandos lyderio DeMaro DeRozano didelių pastangų. Pastarasis tepelnė septynis taškus.

Negana to, „Raptors“ sulaukė gerų žinių ir iš artimiausių savo persekiotojų „Boston Celtics“ krepšininkų. Pastarieji patyrė pralaimėjimą „Los Angeles Clippers“ ekipai ir dabar nuo Toronto klubo atsilieka viena pergale.

„Bulls“: Bobby Portisas 18, Lauri Markkanenas 14 (6 atk. kam., 2 blk.), Zachas LaVine'as 11, Robinas Lopezas 10 taškų.

„Raptors“: Kyle'as Lowry (7 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Serge'as Ibaka po 20, Pascalis Siakamas 17, Jonas Valančiūnas 14, Fredas VanVleetas 11, Jakobas Poeltlas 10 taškų.