„Lietuvos ryto“ siaubas K. Kuricas neišgelbėjo Slovakijos rinktinės

Prieš kelias savaites Europos taurės turnyre Vilniaus „Lietuvos rytui“ daug bėdų pridaręs Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkas Kyle‘as Kuricas šią savaitę prisidėjo prie Slovakijos rinktinės, kovojančios 2021 metų Europos čempionato atrankos preliminariame etape.

Kyle‘as Kuricas <br> Scanpix.com nuotr.

2018-02-23 12:43

Ketvirtadienį slovakų kilmės amerikietis pelnė 18 taškų, bet Slovakijos rinktinė išvykoje po pratęsimo pralaimėjo Šveicarijos komandai 80:83. Slovakai iššvaistė ketvirtajame kėlinyje turėtą 9 taškų persvarą, o K.Kuricas paskutinėje atakoje nepataikė tritaškio, kuriuo galėjo išplėšti pergalę.

Slovakijos rinktinė A grupėje pralaimėjo abejas rungtynes ir užima paskutinę trečiąją vietą. Grupėje pirmauja dvi pergales iškovojusi Makedonija, Šveicarijos sąskaitoje – vienerios laimėtos rungtynės.

2021 metų Europos čempionato atrankos preliminariame turnyre kovoja devynios komandos, suskirstytos į tris grupes. Į kitą atrankos etapą pateks grupių nugalėtojos ir geriausia antrąją vietą užimsianti komanda.