LeBrono Jameso taškų šou neišgelbėjo „Cavaliers“ komandos

LeBronas Jamesas surinko 32 taškus, bet „Cleveland Cavaliers“ savo aikštėje 103:110 pralaimėjo NBA čempionato rungtynes „Washington Wizzards“ krepšininkams.

„Cavaliers“ ir „Wizards“ mačo akimirkos.<br> AP nuotr.
 „Warriors“ įveikė „Clippers“ ekipą.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Feb 23, 2018, 6:25 AM, atnaujinta Feb 23, 2018, 9:40 AM

Vašingtono ekipai, kuriai 18 taškų pelnė Bradley Bealas, tai buvo trečia pergalė iš eilės. Savo ruožtu nutrūko „Cavaliers“ keturių laimėjimų serija.

Po NBA Visų žvaigždžių savaitgalio pertraukos atsinaujinusiose pirmenybėse praėjusią naktį buvo žaidžiami dar penki mačai:

„Charlotte Hornets“ – „Brooklyn Nets“ 111:96

„Orlando Magic“ – „New York Knicks“ 113:120

„Chicago Bulls“ – „Philadelphia 76ers“ 115:116

„Sacramento Kings“ – „Oklahoma City Thunder“ 107:110

„Golden State Warriors“ – „Los Angeles Clippers“ 130:125

Per dvikovą Klivlande ketvirtajame kėlinyje „Wizards“ beveik iššvaistė dviženklį pranašumą, kai L.Jamesas pelnė net 14 taškų iš eilės ir „Cavaliers“ priartėjo iki 103:106.

Bet tada gaisrą dvitaškiu prigesino B.Bealas, o L.Jamesas atakuodamas užmynė ant linijos.

Čikagoje Benas Simmonsas likus 5,6 sek. pataikė dvi baudas ir tai atnešė „76ers“ ekipai pergalę prieš „Bulls“.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs B.Simmonsas iš viso įmetė 32 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 11 perdavimų. Tai buvo šeštasis iš eilės Filadelfijos krepšininkų laimėjimas.

Joe Embildas prie to prisidėjo 30 taškų ir 13 kamuolių.

„Bulls“ žaidėjas Bobby Portisas, kuris pelnė 38 taškus (6 iš 9 tritaškių) likus 0,1 sek. prametė paskutinį metimą.

Tuo tarpu Sakramente Russellas Westbrookas pataikė tritaškį kartu su finalo sireną, išplėšdamas pergalę „Thunder“ komandai.

R.Westbrookas užfiksavo 18-ąjį trigubą dviženklį šį sezoną: 10 taškų, 10 atkovotų kamuolių, 11 perdavimų.

44 taškus įmetęs ir 10 perdavimų atlikęs Stephenas Curry atvedė "Warriors" į pergalę prieš "Clippers".

„Warriors“ komandoje Kevinas Durantas surinko 24 taškus, Klay Thompsonas – 19, Draymondas Greenas – 14.

„Clippers“ 22 taškus pelnė Tobiasas Harrisas, 21 – Lou Williamsas (12 rez. perd.), 16 – DeAndre Jordanas (14 atk. kam.), po 15 – Danilo Gallinari ir Montrezlas Harrellas, po 14 – Milošas Teodosičius ir Austinas Riversas.