„Raptors“ išgyveno sėkmingą dramą, o J.Valančiūnas sužavėjo įspūdingu bloku

„Toronto Raptors“ (47-17) komanda išgyveno tikrą trilerį, o jis baigėsi laimingai. Jono Valančiūno atstovaujama komanda paskutinę pratęsimo akimirką 121:119 (27:23, 18:36, 40:25, 29:30, 7:5) palaužė „Detroit Pistons“ (29-36) komandą.

Toronto ekipa iškovojo pergalę.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2018-03-08 07:00, atnaujinta 2018-03-08 08:50

Lietuvis aikštėje praleido 31 minutę ir surinko 14 taškų (6/13 met., 1/ 4 trit., 1/1 baud.), 11 atkovotų kamuolių, turėjo 3 rezultatyvius perdavimus, klaidas bei blokus ir du perimtus kamuolius.

Vienas įspūdingiausių rungtynių epizodų buvo, kai J.Valančiūnas blokavo varžovų komandos žvaigždės Blake'o Griffino bandymą įkrauti kamuolį į krepšį.

Rungtynėse buvo ir dar vienas lietuviškas akcentas. Teisėjavo Gediminas Petraitis, kuris antrojo kėlinio pabaigoje dėl ginčų nepasigailėjo ir iš aikštės išvijo Toronto aukštaūgį Serge'ą Ibaką.

Rungtynių ketvirtajame kėlinyje, kai liko mažiau nei dešimt sekundžių Detroitas pirmavo, tačiau tuomet įspūdingą epizodą surengęs DeMaras DeRozanas greitoje atakoje atliko įspūdingą dėjimą. Vėliau metimą pataikyti spėjo ir B.Griffinas, o komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime komandos toliau žaidė taškas į tašką ir tik paskutinėmis sekundėmis po „Raptors“ įžaidėjo Fredo VanVleeto metimo, svečiai išplėšė pergalę, kadangi paskutinis B.Griffino metimas dar galėjęs kažką pakeisti buvo nebetikslus.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 42 (16/28 met., 8/8 baud., 4 atk. kam., 6 rez. perd.), Normanas Powellas 17, Kyle'as Lowry 15 (7 atk. kam., 15 rez. perd., 1 kl.), Jonas Valančiūnas 14 taškų.

„Pistons“: Blake'as Griffinas 31 (12/21 met.), Reggie Bullockas 21, Ishas Smithas (7 rez. perd.) ir Jamesas Ennisas po 14, Andre Drummondas 10 taškų (5/14 met., 21 atk. kam.).