Eurolygoje „Real“ klubas pranoko „Panathinaikos“ ekipą su L. Lekavičiumi

Eurolygos turnyro 25-o turo dvikovoje Ispanijos sostinėje vietos klubas „Real“, su kuriuo neseniai atsisveikino Lietuvos rinktinės puolėjas Jonas Mačiulis, susitiko su Atėnų ekipa „Panathinaikos“ ir nugalėjo varžovus rezultatu 92:75 (19:20, 19:17, 26:18, 28:20).

Madrido „Real“ – Atėnų „Panathinaikos“.<br> Twitter nuotr.
 Madrido „Real“ krepšininkai.<br> Twitter nuotr.

Mar 8, 2018, 11:49 PM, atnaujinta Mar 9, 2018, 12:33 AM

Madridiečiams tai buvo 15 sezono pergalė, o svečiai iš Graikijos patyrė 11 nesėkmę.

„Panathinaikos“ gynėjas iš Lietuvos Lukas Lekavičius žaidė tik 3 su puse minutės (03:37) ir taškų nepelnė. Mūsiškis prametė vienintelį dvitaškį, prasižengė tris kartus ir pats išprovokavo dvi pražangas.

Pirmame rate sėkmė 82:80 lydėjo Atėnų ekipą.

„Real“ ekipoje 26 taškus surinko prancūzas Fabienas Causeuras, 15 – argentinietis Facundo Campazzo, 14 – amerikietis Walteris Tavaresas.

23 taškus svečiams pelnė amerikietis Mike'as Jamesas, 12 – jo tautietis K.C.Riversas, 11 – dar vienas JAV krepšinio mokyklos atstovas Marcusas Denmonas, o 10 – graikas Nickas Calathesas.

„Real“ (15 pergalių ir 10 pralaimėjimų) Eurolygoje užima penktą vietą, o „Panathinaikos“ (14/11) ekipa yra šešta.

„Real“ (15/10) – „Panathinaikos“ (14/11) – 92:75 (19:20, 19:17, 26:18, 28:20).

Kitose ketvirtadienio 25-o turo rungtynėse Vitorijos klubas „Baskonia“ (12/13) iškovojo svarbią pergalę Eurolygoje, kai svečiuose rezultatu 81:71 (16:20, 15:16, 22:19, 28:16) nugalėjo Valensijos komandą „Basket“ (9/16).

Ketvirto kėlinio viduryje Valensijos klubas dar pirmavo 71:68, bet per likusį laiką nepelnė nei taško, o varžovai surinko 13 taškų ir iškovojo pergalę.

„Baskonia“ įsitvirtino 9-oje vietoje, o „Valencia“ užima 13-ą poziciją.

„Baskonia“ klubui Marcelinho Huertas pelnė 19 (7 rez. perdav.), Johannesas Voigtmannas – 16 (9 atk. kam.), Patricio Garino – 11, Vincent'as Poirier – 10 (12 atk. kam.), o latvis Janis Timma – 8 taškus.

„Valencia“ ekipoje išsiskyrė Fernando San Emeterio (15), Bojanas Dubljevičius (12), Tiboras Pleissas (10) ir Joanas Sastre (8 taškai).

Pirmose tarpusavio rungtynėse 78:74 taip pat pajėgesni buvo baskai.

„Valencia“ (9/16) – „Baskonia“ (12/13)  – 71:81 (20:16, 16:15, 19:22, 16:28).