„Thunder“ su R. Westbrooku „Suns“ palieka kovo mėnesį kol kas be pergalių

„Oklahoma City Thunder“ lyderiui Russelui Westbrookui teko nemažai paplušėti, kol ketvirtadienį po gigantiško spaudimo po jo klubo kojomis kristų pergalių badą jaučiantis „Phoenix Suns“. R.Westbrookas įmetė 27 taškus, atsikovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o „Thunder“ namie NBA čempionate palaužė „Suns“ 115:87 (26:23, 23:15, 39:29, 27:20).

„Thunder“ įveikė „Suns“<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Mar 9, 2018, 7:07 AM, atnaujinta Mar 9, 2018, 9:01 AM

Tai jau buvo ketvirtoji iš eilės vos 19 laimėjimų turinčios „Suns“ nesėkmė NBA pirmenybėse – kovo mėnesį komanda dar nė karto nelaimėjo.

Po dviejų kėlinių „Thunder“ pirmavo 49:38 sėkmingiau mesdama savo metimus: šeimininkai buvo pataikę 46 procentus visų metimų, o svečiai – tik 27. Būtent per pirmuosius du kėlinius R.Westbrookas buvo tas žmogus, kuris padėjo „Thunder“ žengti priekyje – per 24 minutes įmetė 22 taškus.

„Suns“ krepšininkai šiose rungtynėse „iš žaidimo“ atakavo tik 33 proc. tikslumu. Dar prasčiau krito tritaškiai – tikslą pasiekė 9 iš 37 (24 proc.).

„Thunder“: R.Westbrookas 27, P.George'as 21, C.Brewer 17, S.Adamsas 16.

„Suns“: D.Bookeris 35, D.Benderis 31, E.Paytonas 29.

Tuo tarpu Nemanja Bjelica sužaidė geriausią savo mačą per trejų metų karjerą NBA, tačiau jo atstovaujama „Minnesota Timberwolves“ namuose 109:117 (28:35, 18:25, 28:26, 35:31) nusileido „Boston Celtics“ . Minesota iš pralaimėjimo liūno negali išlįsti jau trečią dvikovą iš eilės, o Bostonas po šio laimėjimo garantavo vietą čempionato atkrintamosiose kovose.

N.Bjelica per 40 minučių įmetė 30 taškų (5/7 dvit., 6/9 trit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Aukštaūgis pagerino asmeninius pelnytų taškų bei įmestų tritaškių rekordus NBA lygoje.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Timberwolves“ atsiliko net 18 taškų skirtumu ir suskubo vytis: prieš lemiamą ketvirtį ekipa jau kvėpavo svečiams į nugarą – 83:88, tačiau arčiau nepriartėjo.

„Timberwolves“: N.Bjelica 30, T.Gibsonas 18, A.Townsas (11 atk. kam.) ir J.Crawfordas po 15.

„Celtics“: K.Irvingas 23, A.Horfordas 20, M.Morrisas 17, J.Brownas 14.

Visi NBA ketvirtadienio rezultatai:

„Charlotte Hornets“ – „Brooklyn Nets“ 111:125 (29:35, 30:30, 26:31, 26:29).

„Miami Heat“ – „Philadelphia 76ers“ 108:99 (29:28, 24:21, 20:25, 35:25).

„Minnesota Timberwolves“ – „Boston Celtics“ 109:117 (28:35, 18:25, 28:26, 35:31).

„Oklahoma City Thunder“ – „Phoenix Suns“ 115:87 (26:23, 23:15, 39:29, 27:20).

„Golden State Warriors“ – „San Antonio Spurs“ 110:107 (28:21, 18:29, 32:37, 32:20).