Eurolyga: Milano klubas su trimis lietuviais namuose krito prieš „Real“ ekipą

[[ge:lrytas:lrytas:5141441]]

Milano klubas nusileido Madrido ekipai.<br> Euroleague.net nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Mar 13, 2018, 9:45 PM, atnaujinta Mar 14, 2018, 12:22 AM

Eurolygoje nenumaldomai artėja reguliaraus sezono finišas, o komandos vis dar kovoja dėl geresnių vietų turnyrinėje lentelėje bei patekimo į ketvirtfinalį.

Atradienio vakarą vyko vienintelės 26-ojo turo rungtynės. Jose trijų lietuvių  atstovaujama Milano „Olimpia“ namuose 77:88 (17:25, 19:24, 18:19, 23:20) neatsilaikė prieš Madrido „Real“ ekipą.

Mindaugas Kuzminskas per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei surinko 9 naudingumo balus.

Artūras Gudaitis per 22 minutes pelnė 7 taškus (1/6 dvitaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 3 metimus, užsidirbo 3 pražangas bei taip pat surinko 9 naudingumo balus.

Mantas Kalnietis mačui registruotas nebuvo.

„Olimpia“ rungtynių pabaigoje sugebėjo šiek tiek aptirpdyti skirtumą, tačiau visą mačą tik vijosi varžovus. Ketvirtojo kėlinio pradžioje deficitas siekė 20 taškų (60:80), o lemiamose mačo minutėse nugalėtojas atrodė aiškus.

Milaniečiai jau beveik neturi šansų patekti į atkrintamąsias, o Madrido klubas iškovojęs pergalę sustiprino galimybes įsitvirtinti pirmajame turnyro lentelės ketverte. Jie viena pergale lenkia žalgiriečius ir rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje.

„Olimpia“: Curtisas Jerrellsas 18 (4/7 tritaškių, 6 rez. perd.), Andrew Goudelockas (7 atk. kam., 4/10 dvitaškių) ir Mindaugas Kuzminskas po 11, Vladimiras Micovas 10.

„Real“: Gustavo Ayonas 15 (7/11 dvitaškių, 5 atk. kam.), Facundo Campazzo 14 (6 atk. kam., 11 rez. perd., 27 naud. bal.), Jaycee Carrollas 12 (2/6 tritaškių), Jeffery Tayloras 10, Rudy Fernandezas (3/5 tritaškių) ir Anthony Randolphas (5 atk. kam.) po 9.