Pratęsime siautėjęs J. Hardenas atvedė „Rockets“ į septintą pergalę iš eilės

Jamesas Hardenas pratęsime pelnė 10 taškų, o jo vedama „Houston Rockets“ (58/14) 100:96 (21:27, 27:23, 23:18, 17:20, 12:8) palaužė „Detroit Pistons“ (32/40). Tai buvo jau septintoji iš eilės absoliučių NBA lyderių pergalė.

Absoliutūs NBA lyderiai iškovojo sunkią pergalę.<br> AP nuotrauka
Daugiau nuotraukų (6)

Mar 23, 2018, 8:13 AM, atnaujinta Mar 23, 2018, 8:36 AM

Per keturis rungtynių kėlinius J.Hardenas iš žaidimo buvo pataikęs vos du metimus iš 16, o rungtynes baigė įmetęs keturis iš 20, be to prametė visus aštuonis tritaškius.

Krepšys užsirišęs buvo ir kitiems – Hiustono komanda prametė net 39 tritaškius ir 10 baudų metimų.

„Houston Rockets“ pirmame kėlinyje pataikė vos du iš 12 tolimų metimų, tačiau tiksliau atakavę Detroito krepšininkai didelės persvaros nesusikrovė ir po pirmo kėlinio pirmavo šešiais taškais. J.Hardenas pirmuosius savo taškus iš žaidimo pelnė tik tada, kai iki didžiosios pertraukos buvo likę mažiau negu minutė, prieš ją priekyje vis dar buvo „Pistons“.

Savo žaidimą NBA lyderiai atrado tik po pertraukos. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus mažiau negu penkioms minutėms tritaškį įmetus Trevorui Arizai, „raketos“ pirmavo 86:77. „Pistons“ atsakė spurtu 11:0. Likus žaisti 30 sekundžių P.J. Tuckeris išlygino rezultatą, o pergales galėję išplėšti Blake'o Griffino ir J.Hardeno metimai skriejo pro šalį.

Nors pratęsime taškus Hiustono komandai rinko J.Hardenas, tačiau svarbiausią metimą vėl pataikė P.J.Tuckeris – puolime atkovotas kamuolys ir du taškai leido įgyti aštuonių taškų persvarą likus žaisti 21 sekundę. Nors per likusį rungtynių laiką „Pistons“ sugebėjo pelnyti net šešis taškus, „raketos“ jau buvo nebepavejamos.

Po pergalės „Rockets“ dar labiau įsitvirtino pirmoje Vakarų konferencijos vietoje. O „Pistons“ šansai įšokti į benuvažiuojantį atkrintamųjų varžybų traukinį mažėja – nuo aštuntos vietos komandą skiria jau penkios pergalės.

„Pistons“: Blake‘as Griffinas 21 (10 atk. kam., 10 rez. perd., 1/7 tritaškių), Ishas Smithas 18 (8 atk. kam.), Andre Drummondas 17 (20 atk. kam.), Luke‘as Kennardas 14 (0/5 tritaškių), Reggie Bullockas 12 (8 atk. kam.).

„Rockets“: Ericas Gordonas 22 (3/9 tritaškių, 5 rez. perd.), Jamesas Hardenas 21 (0/8 tritaškių, 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Joe Johnsonas 11 (2/7 tritaškių), P.J.Tuckeris (8 atk. kam.) ir Clintas Capela (14 atk. kam.) po 10.