Nukraujavę uteniškiai neatlaikė sustiprėjusių „Neptūno“ bangų

[[ge:lrytas:lrytas:5400674]]

„Neptūnas“ tęsia kovą dėl antrosios vietos.<br>M.Ambrazo nuotr.

Mar 24, 2018, 4:43 PM, atnaujinta Mar 24, 2018, 9:28 PM

Utenoje – dar viena atkakli kova, bet šeimininkų nesėkmės tęsiasi. LKL čempionato 27-ojo turo rungtynėse „Juventus“ 81:90 (25:24, 10:15, 30:24, 16:27) nusileido Klaipėdos „Neptūnui“, kuris iškovojo 21-ąją pergalę ir lieka trečias.

Nors trečiajame kėlinyje „Juventus“ turėjo 6 taškų pranašumą, jo neišsaugojo, nes pagrindiniai žaidėjai pavargo, o uteniškiai dėl ligų ir traumų žaidė tik aštuoniese.

LKL čempionate „Juventus“ patyrė šeštąją nesėkmę į eilės ir su 9 pergalėmis lieka devintas.

Rungtynes geriau pradėjo „Juventus“ ekipa, kuri po pirmojo kėlinio turėjo minimalų pranašumą (25:24). Antrasis ketvirtis nebuvo toks rezultatyvus, o jame geriau žaidę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai – 35:39.

Likus žaisti 5 min. rezultatas jau ne pirmą kartą tapo lygus – 72:72 ir kova prasidėjo iš naujo.

Taikliai baudas sumetęs Simas Galdikas padėjo pagrindus „Neptūno“ pergalei – 72:76. Po Edgaro Želionio ir Vytauto Šulskio metimų buvo jau 74:80, o Jerry Johnsono tritaškis padidino skirtumą iki dviženklio – 74:85 likus 1 min. 40 sek.

Nors uteniškiai dar pataikė du tritaškius, „Neptūnas“ jau buvo nesulaikomas.

Debiutines rungtynes „Neptūno“ gretose sužaidė amerikietis Jameelis McKay. Aukštaūgis per 8 min. taškų nepelnė, tačiau atkovojo 4 ir perėmė vieną kamuolį.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 18, Karolis Guščikas 16, LaRonas Dendy 11,  Dovis Bičkauskis ir Mindaugas Kupšas po 10.

„Neptūnas“: Simas Galdikas 19 (13/14 baudų, 9 atk. kam., 9 išprovokuotos praž)., Renaldas Seibutis 18, Edgaras Želionis (10 atk. kam.), Jerry Johnsonas ir Vytautas Šulskis po 14.