E. Bendžius buvo nesulaikomas, bet pergalę šventė „Barcelona“

Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ ekipa tik po įtemptos kovos 73:76 (21:12, 10:22, 26:25, 16:17) nusileido „Barcelona“ komandai.

Eimantas Bendžius.<br>Twitter nuotr.
Eimantas Bendžius su komandos draugais.<br>Twitter nuotr.
E.Bendžius rungtynėse su Kosovu pirmajame kėlinyje pataikė 6 tritaškius.<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 25, 2018, 11:08 PM

Lietuvis buvo sunkiai sulaikomas ir per 34 minutes pelnė 20 taškų (1/3 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

Mattas Thomas buvo kiek rezultatyvesnis ir pelnė 22 taškus.

„Barcelona“ ekipą į priekį vedė Ante Tomičius, surinkęs 20 taškų, ir Thomas Heurtelis, pelnęs 16.

Katalonų pergalę lėmė taikliau mesti dvitaškiai: iš artimų distancijų „Barca“ atakavo 63 proc. taiklumu (17/27), o varžovai – 50 proc. (16/32).

„Monbus Obradoiro“: M.Thomasas 22, E.Bendžius 20 (6 atk. kam.), A.Pustovijus 10 (6 atk. kam.).

„Barcelona“: A.Tomičius 20, Th.Heurtelis 16 (11 rez. perd.), A.Moermanas 11.