LeBronas Jamesas NBA drebina rekordais – dešimtasis sezonas su 2 tūkst. taškų

NBA čempionate ir vėl visi žavisi LeBrono Jameso talentu. Sekmadienį „Cleveland Cavaliers“ ekipa, vedama „karaliaus Jameso“ išvykoje 121:114 (28:30, 32:32, 27:27, 34:25) nugalėjo „Brooklyn Nets“ atstovus ir iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės.

LeBronas Jamesas su „Cavaliers“ laimėjo jau penktą mačą iš eilės<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Mar 25, 2018, 11:26 PM, atnaujinta Mar 25, 2018, 11:27 PM

Į dar vieną pergalę klubą vedės L.Jamesas buvio arti trigubo dviženklio – pelnė 37 taškus, atkovojo 10 kamjuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, „Cavaliers“ štabas ir vėl nerado minučių tam, kad „karalius“ galėtų ilgiau pailsėti – 33 metų puolėjas viršijo savo vidurkį ir aikštėjo praleido 38 minutes.

L.Jamesui tai laido dar kartą įrašyti savo pavardę į NBA rekordų knygas. Jis tapo vos trečiuoju žaidėju lygos istorijoje, kuriam pavyko 10 sezonų iš eilės surinkti bent 2 tūkstančius taškų.

Kiti du – 12 kartų tai padaręs Karlas Malone‘as ir 11 sykių tuo pasižymėjęs Michaelas Jordanas.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Dante Cunninghamo taškai padėjo „Nets“ atitrūkti 95:90, bet tada „Cavaliers“ spurtavo 7:0 ir perėmė iniciatyvą. Bruklino ekipa dar bandė kabintis svečiams į atlapus, bet tuomet L.Jamesas „Nets“ nubaudė dviem įspūdingais dėjimais ir spurtavę vicečempionai įgijo dviženklį pranašumą – 116:106.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 (13/15 dvitaškių, 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevinas Love‘as 20 (15 atk. kam., 4 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 18, George‘as Hillas 17 (5 rez. perd.), Rodney Hoodas 16 (3/6 tritaškių).

„Nets“: Joe Harrisas 30 (6/7 tritaškių, 7 atk. kam.), DeMarre Carrollas 18 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Spenceris Dinwiddie 16 (3/6 tritaškių), Rondae Hollisas-Jeffersonas 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), D‘Angelo Russellas 12 (4/7 tritaškių).