Toronte – galingas J. Valančiūno startas ir iššvaistytas „Raptors“ pranašumas

NBA pirmenybėse jau trečiąjį pralaimėjimą per pastarasias penkerias rungtynes patyrė „Toronto Raptors“ (54-20) ekipa.

Toronto komanda patyrė nesėkmę.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2018-03-26 06:49, atnaujinta 2018-03-26 09:00

Kanados klubas namų arenoje 106:117 (35:28, 25:25, 20:27, 26:37) pripažino „Los Angeles Clippers“ (39-34) pranašumą.

Solidų žaidimą pademonstravo, nors aikštėje ir nedaug minučių praleido Jonas Valančiūnas. Jis per 20 minučių pelnė 16 taškų, atkovojo 10 kamuolių atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, atlko bloką bei padarė klaidą.

Jau nuo pat pirmųjų minučių siautėjęs J.Valančiūnas pirmajame kėlinyje pasiekė savo sezono taškų vidurkį, o lietuvio dėka Toronto komanda netruko susikrauti dviženklę persvarą (17:4).

Persvarą aikštės šeimininkai laikė ir antrajame, o trečiajame kėlinyje viskas išsilygino. Paties J.Valančiūno žaidimą apribojo tik greitai renkamos pražangos.

Deja, viskas pasikeitė ketvirtajame kėlinyje, kur „Raptors“ nerado savojo o tuo pasinaudoję Los Andželo žaidėjai įsismagino. Jie, kaip Toronto komanda rungtynių pradžioje, netruko susikrauti dviženklę persvarą, kurios jau nebepaleido.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir Fredas VanVleetas po 16, Pascalis Siakamas 15, Serge'as Ibaka 12 (8 atk. kam.), Kyle'as Lowry (6 atk. kam., 8 rez. perd.), DeMaras DeRozanas ir C. J. Milesas (3/10 trit.) po 11 taškų.

„Clippers“: Lou Williamsas 26 (10/24 met., 7 rez. perd.), Tobias Harrisas 20, Montrezlas Harrellas 19, Milošas Teodosičius 15, Austinas Riversas 11 taškų.

Visi rezultatai:

„Indiana Pacers“ - „Miami Heat“ 113:107, po pratęsimo (21:30, 31:23, 30:21, 14:22; 17:11)

„Toronto Raptors“ - „Los Angeles Clippers“ 106:117 (35:28, 25:25, 20:27, 26:37)

„Brooklyn Nets“ - „Cleveland Cavaliers“ 114:121 (30:28, 32:32, 27:27, 25:34)

„Milwaukee Bucks“ - „San Antonio Spurs“ 106:103 (27:15, 20:32, 41:28, 18:28)

„Washington Wizards“ - „New York Knicks“ 97:101 (21:19, 32:42, 18:16, 26:24)

„Sacramento Kings“ - „Boston Celtics“ 93:104 (27:24, 33:28, 18:28, 15:24)

„Oklahoma City Thunder“ - „Portland Trail Blazers“ 105:108 (17:34, 35:23, 28:25, 25:26)

„Houston Rockets“ - „Atlanta Hawks“ 118:99 (33:20, 36:25, 25:29, 24:25)

„Golden State Warriors“ - „Utah Jazz“ 91:110 (22:18, 25:35, 18:36, 26:21).