Dvigubą dviženklį surinkęs J.Valančiūnas turėjo nukelti skrybėlę prieš karalių LeBroną

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, tačiau aikštėje dominavo LeBronas Jamesas, o jo vedama „Clevland Cavaliers“ namuose 112:106 (28:24 32:28 26:26 26:28) parklupdė „Toronto Raptors“.

Aikštelėje dominavo LeBronas Jamesas. <br> AP nuotrauka
Daugiau nuotraukų (4)

Apr 4, 2018, 6:17 AM, atnaujinta Apr 4, 2018, 6:48 AM

Lietuvis pelnė 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių, tačiau jam esant aikštėje, varžovai pelnė 10 taškų daugiau – tai vienas prasčiausių rodiklių komandoje.

Nors „ropliai“ rungtynes pradėjo spurtu 7:0, „Cavaliers” neužtruko pavyti varžovų ir išsiveržti į priekį. Jie laimėjo pirmą kėlinį. Nors antrajame Toronto komanda dar kartą buvo išsiveržusi į priekį, bet penki tritaškiai per mažiau negu keturias minutes leido „Cavaliers“ įgyti net 16 taškų persvarą, kurios jis nebeišbarstė.

LeBronas Jamesas nugalėtojams pelnė 27 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus,19 pridėjo Jose Calderonas,18 taškų ir 15 atkovotų kamuolių surinko Kevinas Love'as.

„Raptors“ gretose rezultatyviausias buvo 19 pelnęs DeMaras DeRozanas, 17 pridėjo J.Valančiūnas. Tragiškai vakaras klostėsi Kylui Lowry, pataikusiam vos du metimus iš 11 ir pelniusiam tik penkis taškus.