Puikias D. Sabonio rungtynes apkartino greitos pražangos

Domantas Sabonis buvo vienas naudingiausių, tačiau sužaidė vos 14 minučių, o „Indiana Pacers“ išvykoje 104:107 (26:27 20:22 27:28 31:30) pripažino „Denver Nuggets“ pranašumą.

D.Sabonis buvo naudingas.<br> AP nuotrauka
Daugiau nuotraukų (5)

Apr 4, 2018, 7:09 AM, atnaujinta Apr 4, 2018, 7:19 AM

D.Sabonis pelnė 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius, o per jo praleistą laiką aikštėje komanda pelnė 13 taškų daugiau negu varžovai – pagal šį rodiklį jis komandoje pirmas. Tačiau keturios greitos pražangos apribojo lietuvio laiką aikštelėje.

Šeimininkai puikiai pradėjo rungtynes ir greitai susikrovė dviženklę persvarą, tačiau baigiantis pirmam kėliniui „Pacers“ deficitą beveik panaikino. Trečiame kėlinyje „Nuggets“ vėl atitrūko ir susikrovė net 14 taškų persvarą, tačiau Indianos komanda puikiai sužaidė antrą kėlinio dalį ir atsilikimą sumažino iki keturių taškų.

Likus žaisti 2,5 minutės svarbų dvitaškį pataikė Willas Bartonas ir „Nuggets“ persvara pasiekė devynis taškus (98:89). „Pacers“ varžovų nepasivijo, o atsilikimą sumažino tik tada, kai nugalėtojas jau buvo aiškus.

30 taškų nugalėtojams pelnė Nikola Jokičius, kuris dar ir atkovojo 6 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus. 26 taškai ir 10 atkovotų kamuolių – W.Bartono sąskaitoje.

„Pacers“ gretose rezultatyviausias buvo Victoras Oladipo, kuris pelnė 25 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius. 16 taškų ir 5 rezultatyvius perdavimus surinko Darrenas Collisonas.15 taškų ir 10 kamuolių – Thaddeuso Youngo sąskaitoje.