„Raptors“ su J. Valančiūnu sužinojo varžovą atkrintamosiose varžybose

NBA čempionate „Toronto Raptors“ (59/23) po pratęsimo nusileido „Miami Heat“ (44/38) klubui 109:116 (29:27 24:20 25:24 27:34 4:11).

Toronto komanda sužinojo priešininką atkrintamosiose varžybose<br> Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Apr 12, 2018, 7:14 AM, atnaujinta Apr 12, 2018, 8:09 AM

Paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse 25-erių Jonas Valančiūnas per 23 minutes pelnė 12 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.). Lietuvis atkovojo 7 kamuolius, blokavo 3 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Taip pat 2 kartus suklydo bei 1 kartą prasižengė.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus trims minutėms „Raptors“ pirmavo 11 taškų po taiklaus Jono Valančiūno metimo 74:63.

Kanadiečiai pirmaudami pradėjo ir ketvirtąjį kėlinį 78:71. Tačiau įpusėjus ketvirtajam kėliniui Kelly Olynykas išlygino rezultatą 85:85.

Ketvirtojo kėlinio paskutiniosiomis sekundėmis "Heat" krepšininkai jau ruošėsi švsti pergalę, tačiau Jakobas Poeltlis pataikęs dvitaškį 105:105 suteikė „Raptors“ galimybę iškovoti pergalę pratęsime.

Toronto komanda šia galimybe nepasinaudojo ir pralaimėjusi pratęsimą rezultatu 4:11 leido pergale džiaugtis Majamio klubui.

Pirmajame NBA atkrintamųjų varžybų etape Toronto komanda susitiks su  „Washington Wizards“.

„Raptors” gretose rezultatyviausiai žaidė Kyle'as Lowry pelnęs 28 taškus, DeMar DeRozanas 19, Jakobas Poeltlis 16, Jonas Valančiūnas 12 taškų.

„Heat“ į pergalę vedė Wayne'as Ellingtonas surinkęs 32 taškus, Tyleris Johnsonas, Jamesas Johnsonas, Kelly Olynykas, Dwayne Wade bei Justise Winslowas pelnė po 11 taškų.