Kovingi „Šiauliai“ paspendė mirtinas pinkles „Neptūnui“

Šiauliečiai iškovojo 13-ąją pergalę.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2018-04-14 18:58, atnaujinta 2018-04-14 19:24

LKL čempionato 31-ojo turo rungtynėse šeštadienį „Šiauliai“ namuose iki paskutinių sekundžių kovėsi su Klaipėdos „Neptūnu“ ir šventė pergalę 77:76 (19:18, 20:17, 16:16, 22:25). Likus 27 sek. šiauliečiams pergalingus du taškus pelnė Laurynas Birutis.

Tuo metu „Šiaulių“ krepšininkai turėjo tik vieną pražangą, todėl gindamiesi galėjo keliskart stabdyti varžovus baudomis. Paskutinę sekundę tolimas Edgaro Želionio metimas buvo netaiklus.

„Šiauliai“ iškovojo 13-ąją pergalę ir įsitvirtino penktojoje vietoje.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Šiauliai“ pirmavo 64:58, tačiau du tolimus metimus pataikęs Tomas Delininkaitis rezultatą išlygino 64:64.

Netrukus dar po tritaškį įšovė „Neptūno“ lyderiai Renaldas Seibutis ir Jerry Johnsonas, bet šiauliečiai nepasidavė ir kovojo iki galo.

Likus žaisti minutę Armino Urbučio rezultatyvus prasiveržimas vėl persvėrė rezultatą (75:74), bet tuo pačiu atsakė ir R.Seibutis (75:76).

O po L.Biručio dvitaškio svečiai jau nesugebėjo atsakyti taškais.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 17 (6 atk. kam.), Donatas Sabeckis 15 (9 rez. perd.), Arminas Urbutis 12 (6/15 dvit.), Vytautas Šarakauskas 8.

„Neptūnas“: Renaldas Seibutis ir Brandonas Fieldsas po 14, Laimonas Kisielius 12 (6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis ir Edgaras Želionis po 11.