Staigmena Kėdainiuose: „Nevėžis“ supjaustė kiaurą „Lietkabelio“ gynybą

[[ge:lrytas:lrytas:5955629]]

„Lietkabelis“ gavo antausį Kėdainiuose.<br>G.Šiupario nuotr.

Apr 14, 2018, 6:28 PM, atnaujinta Apr 18, 2018, 2:44 PM

LKL čempionato 31-ojo turo rungtynėse šeštadienį Kėdainių „Nevėžis“ iškovojo 9-ąją pergalę, namuose  99:87 (16:19; 24:21; 24:26; 35:21) įveikęs ketvirtąją vietą užimantį Panevėžio „Lietkabelį“.

Kėdainiškius į priekį vedė karjeros rungtynes sužaidęs Lesteris Medfordas, kuris surinko 30 taškų.

„Nevėžis“ iškovojo 9-ąją pergalę ir pavijo Alytaus „Dzūkiją“.

Kėdainių ekipai tai itin svarbi pergalė, kuri leido jiems žengti didelį žingsnį išlikimo stipriausioje Lietuvos lygoje link.

„Lietkabelio“ ekipa rungtynes pradėjo kur kas geriau ir jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą (17:7).

Antrajame kėlinyje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o į pertrauką išėjo esant lygiam rezultatui – 40:40.

Trečiajame ketvirtyje taip pat nė vienai komandai nepavyko įgyti saugesnio pranašumo ir po 30 minučių kovos menką pranašumą turėjo svečiai iš Panevėžio – 66:64.

„Nevėžio“ ekipa įpusėjus ketvirtajam kėliniui turėjo vos 3 taškų pranašumą (79:76). Tačiau po spurto 12:5 pabėgo į priekį ir atgal nebesižvalgė bei sugebėjo iškovoti užtikrintą pergalę.

Ketvirtajame kėlinyje tiesiog siautėjęs L.Medfordas pataikė net 6 tritaškius iš 7 ir surinko net 38 naudingumo balus.

Amerikietis vien per ketvirtąjį kėlinį pelnė 14 taškų ir tiesiog varė į neviltį Ramūno Butauto auklėtinius.

„Lietkabelio“ ekipoje išsiskyrė Žanis Peineris su 22 taškais ir Kšištofas Lavrinovičius pridėjęs 19.

L.Medfordas pasirūpino, jog „Nevėžiui“ nereikėtų rūpintis dėl galimo Šakių „Vyčio“ atsidūrimo LKL čempionate. Po šios pergalės, likus 5 turams, kėdainiškiai turi net trimis pergalėmis daugiau negu dugne sėdintis Prienų–Birštono „Vytautas“.