L. Jameso šėlsmą raminęs D. Sabonis pirmąkart NBA užsidirbo nesportinę pražangą

NBA vicečempionai „Cleveland Cavaliers“ dar nesudeda ginklų. Po nevykusio pirmojo ketvirtfinalio serijos mačo prieš „Indiana Pacers“, trečiadienį LeBrono Jameso vedamas „Cavaliers“ vis dėlto atsitiesė ir įveikė Indianapolio atstovus 100:97 (33:18, 25:28, 16:21, 26:30) ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 1:1.

„Cavaliers“ išlygino serijos rezultatą su „Pacers“<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Apr 19, 2018, 6:56 AM, atnaujinta Apr 19, 2018, 9:56 AM

Šįkart „Pacers“ ekipoje žaidžiantis lietuvis Domantas Sabonis kalnų nenuvertė, tačiau pasižymėjo kartą ne itin švelniai ketvirtame kėlinyje stabdydamas Klivlando lyderį L.Jamesą.

Per 16 aikštėje praleistų minučių D.Sabonis surinko 6 taškus (2/8 met., 0/2 trit., 2/2 baud.) ir atsikovojo 5 kamuolius.

Ketvirtame kėlinyje D.Sabonis pirmą kartą per savo karjerą NBA užsidirbo neportinę pražangą, sugebėjęs itin šiurkščiai sustabdyti link krepšinio skriejantį „Cavaliers“ lyderį L.Jamesą.

Trečiadienio akistata prasidėjo ne tik galingu šeimininku ekipos spurtu, tačiau ir L.Jameso šou: Klivlandas dvikovą pradėjo 16:1, o po pirmo kėlinio pirmavo 33:18. Net 20 taškų buvo pelnęs žvaigždė L.Jamesas, pataikęs 9 metimus iš 12. Visus pirmuosius 16 NBA vicečempionų taškų pelnė būtent pastarasis krepšininkas.

Atsitiesę po šalto dušo „Pacers“ kibo į atlapus „Cavaliers“ ir pasivijo juos mačo pabaigoje. Iki susitikimo pabaigos likus 51 sekundei, tritaškį pataikęs Darrenas Collisonas nutildė „Quicken Loans“ areną – 92:95.

Apsiginti sugebėję tuomet svečiai turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau po minutės pertraukėlės itin sudėtingą tritaškį mesti pabandęs Victoras Oladipo tą darė netiksliai, o vėl persvarą baudų metimais padidinę Klivlando krepšininkai sugebėjo išsaugoti pergalingą pranašumą.

Šeštą kartą klubo istorijoje pirmąsias atkrintamųjų varžybų serijos rungtynes varžovų arenoje laimėję „Pacers“ visus šešis kartus antrosiose dvikovose patyrė pralaimėjimus.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 46 (17/24 met., 2/5 trit., 10/13 baud., 12 atk. kam., 5 rez. perd.), Kevinas Love'as 15 (5/16 met., 8 atk. kam.), Kyle'as Korveris 12 taškų (4/8 trit.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 22 (9/18 met., 2/8 trit., 6 rez. perd., 6 kl.), Mylesas Turneris 18 (5 atk. kam.), Darrenas Collisonas 16 (7/11 met., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Lance'as Stephensonas 10 taškų.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Indianapolyje.

Trečiadienio rungtynių rezultatai.

Rytų konferencija. 1/4 finalo.

„Cleveland Cavaliers“ (4) – „Indiana Pacers“ (5) 100:97 (33:18, 25:28, 16:21, 26:30). Serija 1-1.

Vakarų konferencija.

„Houston Rockets“ (1) – „Minnesota Timberwolves“ (8) 102:82 (18:23, 37:17, 25:18, 22:24). 2-0.

„Oklahoma City Thunder“ (4) – „Utah Jazz“ (5) 95:102 (25:26, 21:27, 33:21, 16:28). 1-1.