„Pacers“ į pergalę tempęs D. Sabonis per akimirką gavo mirtiną dūrį nuo L. Jameso

„Indiana Pacers“ ekipa sunkiai kovojo penktame Rytų konferencijos ketvirtfinalio mače dėl pergalės, tačiau ją lėmė įspūdingas „Cleveland Cavaliers“ lyderio LeBrono Jameso metimas. Paskutiniame kėlinyje šeimininkus pasiviję Indianapolio atstovai vis dėlto liko be nieko, pralaimėjo 95:98 (25:23, 31:26, 17:32, 22:17) ir dabar serijoje iki keturių laimėjimų pralaimi 2:3.

"Pacers" nesugebėjo įveikti "Cavaliers" ir pralaimi serija 2:3<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

2018-04-26 07:06, atnaujinta 2018-04-26 08:42

Dar vieną galingą mačą sužaidęs D.Sabonis buvo nesulaikomas, per per 33 sužaistas minutes pelnęs 22 taškus (8/12 met., 6/8 baud.), atsikovojęs 5 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, perėmęs kamuolį irpadaręs klaidą.

Blankiai per pirmuosius du mačus atrodęs lietuvis per pastarąsias dvejas rungtynes vidutiniškai jau pelnė net po 20,5 taško ir tapo komandos vedliu. Tačiau šįkart ir jis neišgelbėjo klubo nuo nesėkmės.

„Pacers“ Klivlando „Quicken Loans“ arenoje daugiau kaip tris kėlinius kabinosi šeimininkams į atlapus, nors pirmame kėlinyje ir pirmavo 25:15.

Per pirmuosius du kėlinius 12 taškų įsūdęs D.Sabonis buvo bejėgis prieš L.Jamesą, kurio dėka „Cavaliers“ laivas neskendo, o jau trečiame ketvirtyje net pirmavo 12 taškų persvara, spurtavę 19:2.

Per per lemiamą kėlinį „Pacers“ kovojo kaip iš natų: svečiai neleido net 7 atakas iš eilės pasižymėti šeimininkams metimais iš žaidimo, o patys artėjo sėkmės link.

Domanto Sabonio dvitaškis likus 33 sekundėms išlygino rezultatą 95:95 ir jau atrodė, kad „Cavaliers“ skęs. Juolab, jog svarbi Klivlando ataka „paskendo“, kai iš L.Jameso kamuolį atėmė Thaddeusas Youngas. „Pacers“ lemiamai atakai, kuriai turėjo 26 sekundes, vadovauti paskyrė Victorą Oladipo.

Šis kaip vijurkas apibėgo „Cavaliers“ žvaigždę ir tikėjosi iš po krepšio pelnyti taškus, tačiau gavo neįtikėtiną „stogą“ nuo Klivlando lyderio. V.Oladipo pasirodymas penktose rungtynėse buvo klaikus – „Pacers“ lyderis pataikė vos 2 metimus iš 15.

Likusias 3 mačo sekundes „Cavaliers“ išnaudojo įspūdingai – kamuolį gavęs L.Jamesas smeigė tritaškį su sirena ir šeimininkai šventė laimėjimą.

L.Jamesas per 42 minutes pelnė 44 taškus (9/20 dvit., 1/4 trit., 15/15 baud.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, penkis kartus suklydo bei triskart pažeidė taisykles.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 44 (14/24 met., 15/15 baud., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kl.), Kyle'as Korveris 19 (5/9 trit.), Kevinas Love'as 11 taškų (2/11 met., 10 atk. kam.). „Pacers“: Domantas Sabonis 22, Thaddeusas Youngas 16 (8/9 met., 6 atk. kam.), Victoras Oladipo (2/15 met., 1/7 trit., 12 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Lance'as Stephensonas po 12, Bojanas Bogdanovičius 11 taškų (3/5 trit.).

Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje reguliariojo sezono nugalėtoja „Houston Rockets“ (1) komanda savo aikštėje 122:104 (25:26, 30:33, 30:15, 37:30) pranoko „Minnesota Timberwolves“ (8) ekipą ir laimėjo seriją 4:1.

Trečiadienio rungtynių rezultatai (konferencijoje užimta vieta).

Rytų konferencija. 1/4 finalo.

„Toronto Raptors“ (1) – „Washington Wizards“ (8) 108:98 (23:24, 25:23, 31:31, 29:20). Serija 3-2.

„Cleveland Cavaliers“ (4) – „Indiana Pacers“ (5) 98:95 (23:25, 26:31, 32:17, 17:22). 3-2.

Vakarų konferencija. 1/4 finalo.

„Houston Rockets“ (1) – „Minnesota Timberwolves“ (8) 122:104 (25:26, 30:33, 30:15, 37:30). 4-1.

„Oklahoma City Thunder“ (4) – „Utah Jazz“ (5) 107:99 (29:34, 12:22, 37:22, 29:21). 2-3.