Pasvaliečiai parodė raumenis: laimėjo nervų karą ir namuose nukovė „Neptūno“ ekipą

[[ge:lrytas:lrytas:6287637]]

Pasvalio komanda kovoja su uostamiesčio ekipa.<br>G.Šiupario nuotr.

May 14, 2018, 6:01 PM, atnaujinta May 14, 2018, 8:44 PM

Ketvirtfinalio serijoje tarp Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ir Klaipėdos „Neptūno“ įsiviravo lygybė 1-1. Emocijų karą laimėjusios „Pieno žvaigždės“ užsikūrė trečiajame kėlinyje ir sugebėjo namuose įveikti „Neptūną“.

Techninėmis ir nesportinėmis pražangomis pažymėtame mače pasvaliečiai atstatė lygybę ketvirtfinalyje kai 92:87 (17:21; 23:27; 28:20; 24:19) palaužė klaipėdiečius.

Nepaisant susikurtos „Neptūno“ persvaros per du kėlinius (48:40), pasvaliečiai trečiajame kėlinyje surengė spurtą 18:5 ir 9 taškų deficitą pavertė dviejų taškų persvara – 63:61. Negana to, „Pieno žvaigždės“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 10:3 ir įgijo 7 taškų pranašumą – 78:71.

Į štai tokį pasvaliečių išsišokimą „Neptūnas“ atsakė šešiais taškais iš eilės ir iškart priartėjo prie savo varžovų (77:78). Nors pasvaliečiai greitai atstatė 5 taškų pranašumą (84:79), likus 4 minutėms komandos lyderis Trevonas Hughesas užsidirbo penktąją asmeninę pražangą.

Likus kiek daugiau negu pusantros minutės Renaldas Seibutis prametė visiškai laisvas iš toli, o Jehennsas-Ley Manigat pataikė dvitaškį ir pasvaliečiai įgijo 6 taškų persvarą (90:84). Nepaisant to, Brandonas Fieldsas vos perbėgęs į varžovų aikštės pusę atsakė tritaškiu ir komandas skyrė tik 3 taškai.

Komandos po to apsikeitė klaidomis, o likus 2 sekundėms „Neptūnas“ buvo siunčiamas prie baudų metimų linijos, kad nebūtų išmestas tritaškis. Mindaugas Kačinas prametė abi baudas ir pergalę iškovojo „Pieno žvaigždės“.

„Pieno žvaigždės“: Jahennsas Manigat 22, Trevonas Hughesas 16, Viačeslavas Bobrovas 15, Tomas Lekūnas 12 (7 atk. kam.), Martynas Varnas 10.

„Neptūnas“: Brandonas Fieldsas 25, Renaldas Seibutis 18, Vytautas Šulskis 12, Tomas Delininkaitis 9, Laimonas Kisielius 7.