„Warriors“ iš „Rockets“ perėmė iniciatyvą: Hjustonas tapo atsiliekančiu

NBA čempionas „Golden State Warriors“ klubas perėmė iniciatyvą iš geriausios šio reguliaraus sezono ekipos „Houston Rockets“. Dabar Vakarų konferencijos finale Jamesui Hardenui ir kompanijai teks galvoti, kaip atsikovoti aikštės pranašumą iš NBA čempionų. Ant Kevino Duranto ir Klay Thompsono pečių vežama Oklando ekipa svečiuose 119:106 (29:30, 27:26, 31:24, 32:26) įveikė „Rockets“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Antrosios rungtynės taip pat vyks Hjustone.

Daugiau nuotraukų (15)

May 15, 2018, 7:01 AM, atnaujinta May 15, 2018, 7:08 AM

„Warriors“ vadovaujantis Steve'as Kerras šiose rungtynėse pagerino sau pačiam priklausantį absoliutų NBA rekordą. Per visą savo krepšinio specialisto karjerą jis laimėjo net 14 iš 15 pirmųjų atkrintamųjų varžybų serijų rungtynių.

NBA čempionai į priekį šovė trečiajame kėlinyje. Jo pradžioje rezultatas dar buvo lygus, tačiau tuomet „Warriors“ spurtavo 27:14 ir susikrovė 13 taškų pranašumą 85:72.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Rockets“ krepšininkams pavyko priartėti iki 2 taškų – 85:87, tačiau „Warriors“ ir vėl spurtavo 12:2 ir svečiai vėl nutolo 99:87. Dviženklę persvarą „Warriors“ išlaikė iki mačo pabaigos.

Neįtikėtiną tarpusavio rezultatyvumo dvikovą surengė buvę komandos draugai J.Hardenas ir K.Durantas. 2012-ųjų metų superfinale kartu aukso žiedų „Oklahoma City Thunder“ ekipoje siekę krepšininkai dvikovojekartu sumetė net 78 taškus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 41 (5/9 trit., 7 rez. perd.), Chrisas Paulas 23 (11 atk. kam.), Ericas Gordonas 15, Clintas Capela 12.

„Warriors“: Kevinas Durantas 37 (11/21 dvit., 3/6 trit., 6/6 baudos), Klay Thompsonas 28, Stephenas Curry 18 (8 rez. perd.), Andre Iguodala 11.