Italijos lygoje – sėkmingas lietuvių žaidimas ir Milano klubo pergalė

Italijos krepšinio čempionato atkrintamųjų varžybų pusfinalio etapo antrosiose rungtynėse Milano „Olimpia“ klubas, kuriam atstovauja Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas, o žaidėjų sąrašuose yra ir Mantas Kalnietis, svečiuose susitiko su Brešijos komanda „Germani Basket“ ir nugalėjo varžovus 89:68 (30:13, 30:18, 14:19, 15:18). Serijoje iki trijų pergalių lygu 1-1.

Mindaugas Kuzminskas.<br> Twitter nuotr.

May 27, 2018, 12:35 AM, atnaujinta May 27, 2018, 8:37 AM

Per pirmąsias rungtynes antausį gavusi „Olimpia“ išliejo pyktį ant varžovų antrajame mače. Šeštadienį Milano krepšininkai jau pirmosiomis minutėmis nuskriejo į priekį (po pirmojo kėlinio pirmavo 30:13, po antrojo – 60:31) ir išlygino serijos rezultatą.

A.Gudaitis per 20 min. pelnė 14 taškų (4/6 dvitaškiai, 6/7 baudos) ir 8 kartus atkovojo kamuolį, M.Kuzminskas per 23 min. surinko 11 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), o M.Kalnietis nebuvo registruotas susitikimui.

„Germani Basket“ – „Olimpia – 89:68 (30:13, 30:18, 14:19, 15:18), – serija 1-1.