Brazilijos krepšininkus sutalžė vargstanti Venesuela

2019 m. pasaulio krepšinio čempionato atrankos Amerikos zonoje pirmuosius pralaimėjimus patyrė Brazilijos ir Dominikos Respublikos rinktinės.

Buvęs žalgirietis A.Lima neatstovauja Brazilijos rinktinei.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jun 30, 2018, 12:39 PM, atnaujinta Jun 30, 2018, 12:42 PM

B grupėje penktadienį Brazilijos rinktinė, kurioje buvo keletas garsių pavardžių (Marcelinho Huertasas, Andersonas Varejao), išvykoje beviltiškai pralaimėjo Venesuelos krepšininkams 56:72. Galutinis rezultatas net neatspindėjo milžiniško venesueliečių pranašumo – šeimininkai jau antrajame kėlinyje pirmavo 34:17, o po pertraukos jų persvara beveik visą laiką buvo didesnė negu 20 taškų ir aptirpo tik prieš finalo sireną.

Kitose grupės rungtynėse Kolumbija išvykoje nugalėjo Čilę 71:67.

Šioje grupėje kelialapius į kitą atrankos etapą iškovojo Venesuela ir Brazilija (po 4 pergales), o dėl trečiosios vietos varžosi Kolumbija ir Čilė (po 1).

D grupėje Kanada namie sutriuškino Dominikos Respubliką 97:61.

Šioje grupėje teisę žaisti kitame etape jau užsitikrino Kanada, Dominikos Respublika (po 4 pergales) ir Mergelių Salos (2), o Bahamos pralaimėjo visas rungtynes.

Pastaraisiais metais Lietuvos klubuose žaidė keli krepšininkai iš Kanados (Kevinas Pangosas ir Olivier Hanlanas), Brazilijos (Augusto Lima) ir Kolumbijos (Juanas Palaciosas), tačiau penktadienį nė vienas iš jų savo šalims neatstovavo.