Lietuvių pergalių seriją Europos čempionate nutraukė Didžiosios Britanijos krepšininkės

Europos merginų jaunimo (U20) B diviziono krepšinio čempionate pirmąjį pralaimėjimą patyrė Lietuvos rinktinė. Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės 54:65 (28:17, 10:18, 12:10, 4:20) turėjo pripažinti Didžiosios Britanijos rinktinės pranašumą.

Lietuvės patyrė nesėkmę.<br> FIBA nuotr.

Jul 9, 2018, 7:23 PM, atnaujinta Jul 9, 2018, 7:24 PM

Lietuvės susitikimą pradėjo užtikrintai ir po pirmų dešimties minučių turėjo dviženklę persvarą. Ją varžovėms antrajame ketvirtyje pavyko panaikinti ir komandas skyrė tik trys taškai (38:35).

Lūžis rungtynėse įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai lietuvės per jį pelnė tik 4 taškus ir varžovės įgijo pergalingą pranašumą (52:58), kurį susitikimo pabaigoje dar padidino bei iškovojo pergalę.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai rungtyniavo Laurita Jurčiūtė, pelniusi 14 taškų (10 at. kam.). 10 taškų pridėjo Gabija Šegždaitė, po 7 – Rasa Knyzaitė ir Gabija Meškonytė.

Pirmose A grupės rungtynėse lietuvės šeštadienį 80:77 įveikė Ukrainos ekipą, o vakar nugalėjo Izraelio komandą – 78:73. Antradienį lietuvės turi laisvą dieną, o kovas čempionate pratęs trečiadienį, kai susitiks su Graikijos rinktine. Rungtynių pradžia 19 val. 30 min.

„Nauja diena“: kandidatų į prezidentus debatai – ar ryškėja skirtumai?