„Rytas“ pirmame kontroliniame mače sudaužė lenkus

Puikiai ketvirtą kėlinį sužaidęs Vilniaus „Ryto“ krepšininkai pirmose draugiškose rungtynėse nugalėjo svečius iš Lenkijos. Naujam sezonui besirengiantis  „Rytas“ antradienį 100:71 (28:23, 19:17, 26:23, 27:8) nugalėjo Liublino „Start“ ekipą iš Lenkijos.

Sėkmingiausiai „Ryto“ gretose sužaidė E.Bendžius<br>G.Šiupario nuotr.

Aug 28, 2018, 8:24 PM

Rungtynės prasidėjo taikliu klubo naujoko Dominique Suttono tritaškiu, tačiau ketvirtis klostėsi nelengvai. Kėlinio viduryje vilniečiai stabilizavo situaciją ir vedami Chriso Kramerio įgijo penkių taškų pranašumą (28:23).

Antrame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova, o vilniečiai artėjo prie dviženklio pranašumo. Tiesa, „Start“ ekipa kiek užtikrinčiau sužaidė paskutines kelias minutes, o C.Kramerio dėjimas prieš didžiąją pertrauką leido vilniečiams atitrūkti iki septynių taškų (47:40)

Per pirmas 20 minučių „Rytas“ pataikė 7 tritaškius iš 13, užtikrintai laimėjo atkovotų kamuolių dvikovą (17-8) ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Po didžiosios pertraukos vilniečiai laimėjo atkarpą 17:8, tačiau kovingai nusiteikę „Start“ krepšininkai dar sykį neblogai sužaidė kėlinio pabaigą ir prieš lemiamas 10 minučių „Rytas“ pirmavo rezultatu 73:63.

Dviženklį pranašumą „Rytas“ išsaugojo ir visame ketvirtame kėlinyje, o jam įpusėjus pirmavo 22 taškais. Puikiai paskutines 10 rungtynių minučių sužaidę vilniečiai iškovojo savo pirmąją pergalę šiame draugiškų rungtynių cikle.

Rezultatyviausiai Vilniaus ekipos gretose rungtyniavo Eimantas Bendžius įmetęs 16 taškų, o Martynas Echodas pridėjo 15 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. Vilniaus „Rytas“ šiame mače metė 26 tritaškius, iš kurių pataikė 11, atliko net 27 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius ir atliko 5 blokus.