Ketvirtajame kėlinyje susiėmę „Juventus“ krepšininkai laimėjo Klaipėdoje

Rungtynes spurtu 14-0 pradėję Utenos „Juventus“ krepšininkai nukovė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komandą.

Utenos klubas iškovojo pergalę Klaipėdoje.<br> V.Gimžausko nuotr.

Oct 9, 2018, 8:34 PM

Puikiai ketvirtąjį kėlinį pradėję svečiai susikrovė 17 taškų persvarą, kurią išsaugojo iki kėlinio pabaigos ir rezutatu 81:64 (22:11, 11:16, 26:23, 22:14) šventė pergalę.

Į pergalę „Juventus“ vedė Martinas Gebenas pelnydamas 19 taškų, atkovodamas 6 kamuolius ir blokuodamas 2 metimus. 13 taškų pridėjo Marius Runkauskas. Klaipėdiečių gretose nesulaikomai žaidė Erikas Kubilius, jis pelnė 27 taškus (11/17 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Galingai susitikimą pradėję uteniškiai tiesiog dominavo aikštelėje. Pirmojo ketvirčio metu, svečiai varžovams leido įmesti tik 2 metimus iš žaidimo, o visus 11 komandos taškų pelnė nuo suolo pakilę atsarginiai žaidėjai. Klaipėdiečiai gelbėjosi išprovokuodami net 8 pražangas.

Antrojo kėlinio pradžioje „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki 4 taškų ir grįžo į kovą. Kelinio pabaigoje pasikarščiuoja Marius Runkauskas, taip užsidirbdamas techninę pražangą, kuri jam yra 4 asmeninė. Runkausko pavyzdžiu seka ir Gainesas, užsidirbdamas techninę pražangą. Po chaotiškos ketvirčio pabaigos komandas skyrė vos 6 taškai.

Po ilgosios pertraukos tendencijos nepasikeitė, dar vieną techinę pražangą užsidirbo Utenos „Juventus“ komanda. Šį kartą ją gavo Tomas Dimša.

Kovą po krepšiu 44:39 laimėjo namuose žaidę klaipėdiečiai, tačiau tai nepadėjo kompencuoti tragiško 29% (18/61 met.) pataikymo.

Paskutiniame ketvirtyje Utenos ekipa pradėjo dar vienu spurtu 11-3 ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 17 taškų. Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ priešnuodžių neberado ir pripažino uteniškių pranašumą.

Utenos ekipa vertėsi be vieno iš komandos lyderių - Karolio Guščiko.

„Neptūnas-Akvaservis“: Erikas Kubilius 27 (6 atk. kam), Nojus Mineikis 9 (6 atk. kam.), Tadas Pažėra 7 ( 7 atk. kam. 6 rez. perd.).

Juventus“: Martinas Gebenas 19 (6 atk. kam.), Marius Runkauskas 13, Tomas Dimša ir Alexanderis Hamiltonas po 10.