„Pistons“ iš bėdų traukė net 50 taškų įmetęs B. Griffinas

„Detroit Pistons“ darė viską, kad klubas vis dar būtų tarp penkių nepralaimėjusių čempionato mačų komandų ir tai jiems pavyko. Ir Dėkoti už tai komanda turi Blake'ui Griffinui. Jis vienas pelnė 50 taškų ir padėjo „Pistons“ namie po pratęsimo palaužti „Philadelphia 76ers“ 133:132 (27:28, 34:36, 26:30, 33:26, 13:12). Žaidėjas Detroitą tiesiog sudrebino savo rezultatyvumu: pastarąjį kartą ekipos krepšininkas 50 taškų įmetė tik 2006 metais.

„Pistons“ per pratęsimą įveikė „76ers“, o b.Griffinas pelnė 50 taškų<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Oct 24, 2018, 6:52 AM, atnaujinta Oct 24, 2018, 7:27 AM

Vidurio puolėjas B.Griffinas trečiose sezono rungtynėse Detroitui ne tik pelnė 50 taškų, tačiau atsikovojo 14 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pistons“ antroje mačo dalyje pirmavo ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 7 taškų pranašumą – 94:87, nors pirmavo ir dviženkle persvara.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai, pirmaudami 101:93 sustojo ir likus kovoti 6 min. rezultatas tapo 103:101 Detroito naudai.

Likus žaisti 42 sek. „76ers“ persvėrė rezultatą, tačiau tas pats G.Griffinas jį išlygino 120:120 ir ekipos, žaidėjams per 30 sek. nepataikius, buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Per jį ir vėl „Pistons“ vedlys gelbėjo klubą. J.J. Redickas iki mačo pabaigos likus 5,6 sek pataikė tolimą metimą su pražanga, po kurio „76ers“ atitrūko 132:130.

Tačiau tuo pačiu atsakė ir B. Griffinas: jis, likus 1,8 sek. iki rungtynių pabaigos sugebėjo įsūdė dvitaškį su pražanga ir rezultatas tapo 133:132.

Krepšininkas pagerino savo šio sezono rezultatyvumo rekordą: pastarąjį kartą su „Chicago Bulls“ B.Griffinas įmetė 33 taškus.

„Pistons“: Blake'as Griffinas 50 (14 atk. kam.), Reggie Jacksonas 23, Ishas Smithas 21, Reggie Bullockas 17, Andre Drummondas 14 (16 atk. kam.).

„76ers“: Joelis Embiidas 33 (11 atk. kam.), J.J. Redickas 30, Robertas Covingtonas 16, Dario Šaričius 14, Markelle Fultzas 13, T.J. McConellas 10 (8 rez. perd.).

Anthony Davisas pelnė 34 taškus, o nepralaimintis „New Orleans Pelicans“ namuose 116:109 (27:26, 32:36, 32:22, 25:25) nugalėjo „Los Angeles Clippers“. Trečioj dienos dvikovoje ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo „Denver Nuggets“, 126:112 (33:26, 35:29, 37:26, 21:31), susitvarkęs su „Sacramento Kings“.