Eurolyga: „Darussafaka“ pralaimėjo „Barcelona“ ekipai, CSKA šventė ketvirtąją pergalę

[[ge:lrytas:lrytas:8031368]]

Atakuoja Chrisas Singletonas („Barcelona“).<br> Euroleague.net nuotr.
 Maskvos CSKA krepšininkai.<br> Euroleague.net nuotr.

Oct 26, 2018, 8:13 PM, atnaujinta Oct 27, 2018, 12:45 AM

Eurolygos turnyre penktadienį žaidžiamos dar dvejos reguliariojo sezono ketvirtojo turo rungtynės (neskaitant Kauno „Žalgirio“ mačo Atėnuose su vietos „Panathinaikos“). Stambulo klubas „Darussafaka“ (1/3) savo aikštėje priėmė „Barcelona“ (2/2) komandą ir pralaimėjo svečiams po atkaklios ir permasiningos kovos 71:79 (18:23, 22:24, 24:11, 7:21).

Katalonams tai buvo antroji pergalė, o Turkijos atstovams – trečiasis pralaimėjimas.

„Barca“ tragiškai sužaidė trečiąjį kėlinį (11:24), bet su kaupu atsiteisė priešininkams ketvirtajame ketvirtyje (21:7).

Svečiai po trijų kėlinių atsiliko 58:64, tačiau paskutinį ketvirtį laimėjo net 21:7.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas nugalėtojams pelnė 7 taškus (1/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/6 baudos) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Darussafaka“ (1/3) – „Barcelona“ (2/2) – 71:79 (18:23, 22:24, 24:11, 7:21).

„Darussafaka“: Michaelas Ericas 17, Stantonas Kiddas 10, Berkas Demiras ir Markelis Brownas po 8, Ray McCallumas ir Jeremy Evansas po 6 taškus.

„Barcelona“: Chrisas Singletonas 18, Ante Tomičius 17, Thomas Heurtelis 13, Kevinas Seraphinas 9, Kevinas Pangosas 7 taškai.

Kitame susitikime Las Palmo „Gran Canaria“ krepšininkai (1/3) namuose kovojo su Maskvos CSKA (4/0) ekipa ir pralaimėjo svečiams 91:106 (29:26, 26:26, 22:28, 14:26).

„Gran Canaria“ (1/3) – Maskvos CSKA (4/0) – 91:106 (29:26, 26:26, 22:28, 14:26).

„Herbalife Gran Canaria“: 17 taškų surinko Clevinas Hannah, D.J.Strawberry 16, Chistopheris Evansas 14 taškų.

CSKA: Nando de Colo 22, Cory Higginsas 17, Othello Hunteris 16, Alecas Petersas ir Willas Clyburnas po 15, Sergio Rodriguezas 11 taškų.

„Nauja diena“: kodėl įvyko visuotinis elektros išjungimas Ukrainoje?