„Raptors“ su J. Valančiūnu ir toliau nesustabdomi: pratęsė pergalių seriją

„Toronto Raptors“ (10/1) komanda toliau pergalingai žygiuoja NBA lygoje. Kanados klubas antradienio naktį 124:111 (30:31, 35:23, 29:18, 30:29) išvykoje palaužė „Utah Jazz“ (4/6) klubo pasipriešinimą.

Toronto komanda iškovojo jau 10-ąją pergalę.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

2018-11-06 07:17

Jonas Valančiūnas rungtynės pradėjo startiniame penkete ir per 22 savo žaidimo minutes prie pergalės prisidėjo pelnydamas 11 taškų bei atkovodamas 6 kamuolius.

26-erių lietuvis taip pat blokavo du varžovų metimus, kartą perėmė kamuolį ir sykį suklydo. J.Valančiūnas pataikė 3 dvitaškius metimus iš 8 bandymų, kartą sėkmingai atakavo iš toli ir realizavo abu baudos metimus.

Šioje dvikovoje „Raptors“ komanda vertėsi be papildomo poilsio gavusio savo lyderio Kawhi Leonardo. Rungtynės nesėkmingai susiklostė kitam Toronto komandos krepšininkui Normanui Powellui.

Žaidėjas antrajame kėlinyje bandymas atimti kamuolį iš „Jazz“ vidurio puolėjo Rudy Goberto susižeidė petį ir daugiau aikštėje nepasirodė.

Nugalėtojų gretose išskirtinių lyderių nebuvo, o net keturi žaidėjai pelnė po 17 taškų. „Jazz“ gretose išsiskyrė 22 taškus pelnęs Alecas Burksas.

„Jazz“: Alecas Burksas (rez. perd.) 22, Rudy Gobertas (12 atk. kam.) 14, Jae Crowderis 12, Derickas Favorsas (10 atk. kam.) ir Royce'as O'Neale'as po 11 taškų.

„Raptors“: Kyle'as Lowry (11 rez. perd.), Fredas VanFleetas, Serge'as Ibaka ir OG Anunoby po 17, Pascalis Siakamas (7 atk. kam.) 16, Jonas Valančiūnas (6 atk. kam., 2 blok.) 11 taškų.