Jono Mačiulio netaiklūs metimai neišgelbėjo „Lietkabelio“ nuo pralaimėjimo AEK

[[ge:lrytas:lrytas:8218954]]

Jonas Mačiulis žaidė Čempionų lygoje prieš Panevėžio „Lietkabelį“<br> Championsleague.basketball nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Nov 13, 2018, 3:45 PM, atnaujinta Nov 13, 2018, 10:38 PM

Nesėkmę FIBA Čempionų lygoje antradienį patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris išvykoje 59:65 (13:17, 18:14, 20:16, 8:18) po atkaklios kovos nusileido titulą ginančiai Atėnų AEK ekipai su Jonu Mačiuliu.

Net 32 minutes žaidęs J.Mačiulis sužaidė viens blogiausių savo šio sezono rungtynių – jis taškų nepelnė (0/2 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai), sugriebė 5, perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Ketvirtajame ketvirtyje, prabėgus 3 minutėms, „Lietkabelis“ dar pirmavo 54:48. Puolime užstrigę svečiai 4 minutes nesugebėjo pelnyti taškų, o tai leido AEK ne tik pasivyti varžovus, bet ir išsiveržti į priekį – 56:54.

Užsitęsusią tylą nutraukė vieną baudą iš dviejų pataikęs Donatas Tarolis, kai buvo likę žaisti kiek daugiau nei 2 minutes – 55:56.

Prasidėjus paskutinei minutei „Lietkabelis“ apsigynė nuo varžovų atakų, bet pats pelnyti taškų nesugebėjo.

Likus 34 sekundėms kamuolį puolime atkovojęs Giannoulis Larentzakis sumetė abi baudas – 62:57, o Sauliaus Kulviečio metimas iš trijų taškų zonos buvo blokuotas ir šansai išsigelbėti žlugo.

„Lietkabeliui“  10 taškų pelnė Dominikas Mavra, 9 – Mike'as Morrisonas, po 8 – Simas Jasaitis ir Saulius Kulvietis.

AEK ekipoje pasižymėjo Vince'as Hunteris. Jo sąskaitoje – 28 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai. Giannoulis Larentzakis pridėjo 12 taškų.

Kitas rungtynes Panevėžio klubas žais lapkričio 21 dieną namuose su Fuenlabrados „Montakit“ (Ispanija) komanda.