To dar nebuvo: D. Motiejūnas šėlo aikštėje ir pasisiekė neįtikėtiną rekordą

Kinijos krepšinio čempionate (CBA) antradienį Šandongo „Golden Stars“ komanda, kuriai atstovauja Donatas Motiejūnas, namuose 99:96 (26:13, 29:26, 24:33, 20:24) įveikė Šanchajaus „Bilibili“ ekipą.

Donatas Motiejūnas pasiekė įspūdingą atkovotų kamuolių rekordą<br>CBA nuotr.
Donatas Motiejūnas pasiekė įspūdingą atkovotų kamuolių rekordą<br>Facebook nuotr.
Donatas Motiejūnas pasiekė įspūdingą atkovotų kamuolių rekordą<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 13, 2018, 4:51 PM, atnaujinta Nov 13, 2018, 5:00 PM

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs D. Motiejūnas per 47 min. pelnė 32 taškus (dvitaškiai 10/19, tritaškiai 1/7, baudos 9/13), atkovojo net 32 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus. Tai naujasis lietuvio atkovotų kamuolių rekordas.

Iki tol geriausias lietuvio rezultatas buvo 25 sugriebti kamuoliai. Šį rodiklį D-Mo buvo pagerinęs jau sužaidus tris kėlinius. D.Motiejūnas dvikovoje žaidė beveik be keitimo - nuo suolo stebėjo rungtynes vos vieną minutę.

Mūsiškiui geriausiai talkino Andrew Goudelockas, kurio sąskaitoje – 22 taškai. 13 pridėjo Jia Chengas (9 atk. kam.), 11 – Zhangas Qingpengas.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Jimmeras Fredette’as (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Luisas Scola (8 atk. kam.), kurie atitinkamai surinko 33 bei 19 taškų.

Šandongo komanda, turinti septynias pergales ir keturis pralaimėjimus, turnyro lentelėje užima aštuntąją vietą.