[[ge:lrytas:lrytas:8308208]][[ge:lrytas:lrytas:8308211]][[ge:lrytas:lrytas:8308212]][[ge:lrytas:lrytas:8308213]]

Artūras Gudaitis<br>G.Bitvinsko nuotr.
Artūras Gudaitis<br>euroleague.net nuotr.

2018-11-22 00:23

. Vyrų krepšinio klubų Eurolygos aštuntojo turo rungtynėse trečiadienį Milano „Olimpia“ (Italija) klubas, kuriam atstovauja Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas, namuose po intriguojančios kovos 93:90 (27:26, 20:17, 26:25, 20:22) nugalėjo Vitorijos „Kirolbet Baskonia“ (Ispanija) ekipą.

Likus kiek mažiau nei keturioms minutėms iki dvikovos pabaigos šeimininkai pirmavo 88:79. Svečiai nebuvo linkę pasiduoti bei netrukus įmetė du tritaškius, be to, priešpaskutinę minutę porą sykių galėjo ir išlyginti rezultatą. Po Lucos Vildozos metimo „Baskonia“ priartėjo iki 87:89, bet du kartus nepasinaudojo progomis išlyginti arba persverti rezultatą. Šeimininkai realizavo keturis baudų metimų metimus ir iškovojo pergalę.

A. Gudaitis nugalėtojams per 22 min. surinko 6 taškus (dvitaškiai 1/2, baudos 4/4), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 1 metimą ir 2 kartus prasižengė.

M. Kuzminskas per 15 min. pasižymėjo 5 taškais (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 1/3), 3 atkovotais ir 1 perimtu kamuoliu, 1 rezultatyviu perdavimu, taip pat 2 pražangomis ir 2 klaidomis.

Milano ekipai 22 taškus pelnė Vladimiras Micovas, 20 – Mike'as Jamesas, 13 – Curtisas Jerrellsas, 12 – Jeffas Brooksas.

Svečių klube po 18 taškų surinko Vincentas Poirier (10 atk. kam.) ir Mattas Janningas, 15 – Luca Vildoza, 10 – Marcelinho Huertas.

Milano ekipa (6 pergalės/2 pralaimėjimai) Eurolygoje užima penktąją vietą, o Vitorijos klubas (2/6) yra 12-as.