Po rungtynių Maskvoje Šaras auklėjo rusų žurnalistą: „Jei nori klausti, klausk tiesiai“

Kauno „Žalgirio“ komanda šį sezoną vieną po kito išgyvena pratęsimus. Jau antrosiose rungtynėse iš eilės žalgiriečiams per pagrindinį rungtynių laiką nepavyko išplėšti pergalės, nors tam buvo galimybių.

Šarūnas Jasikevičius pamokė rusų žurnalistą.<br>G.Šiupario nuotr.
 Rungtynių Maskvoje akimirkos.<br> cskabasket.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

Nov 22, 2018, 10:38 AM, atnaujinta Nov 22, 2018, 12:56 PM

Kauno ekipa išvykoje po pratęsimo 97:99 krito prieš Maskvos CSKA ekipą.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei 3 minutėms Lietuvos čempionai turėjo net devynių taškų persvarą (80:71), tačiau tuomet neapsigynė nuo tolimų Sergio Rodriguezo bombų,  o patys neužpuolę perkėlė viską į pratęsimą.

Jame lemiamą sekundę pralaimint dviem taškais rungtynių herojumi galėjo tapti Nate'as Woltersas, tačiau būdamas visiškai laisvas jis prametė iš trijų taškų zonos.

Negana to, „Žalgirį“ skriaudė ir rungtynių sekretoriatas, padaręs neįtikėtiną klaidą.

Kai iki ketvirto kėlinio pabaigos buvo likusios 1 min. ir 14 sek, „Žalgiriui“ rezgant ataką, laikas nuo 18 atakai likusių sekundžių mistiškai peršoko į 13. Taip Kauno komanda prarado net penkias brangias sekundes.

Šarui dėl keistų teisėjų sprendimų dažnai teko skėsčioti rankomis, o po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje jis dar sugebėjo paauklėti ir vieną Rusijos žurnalistą. Jis sužinojo, kas būna, kai Šaro paklausi nelogiško ir aiškiai neišreikšto klausimo.

– Pernai jūs laimėjote daug tokių artimų rungtynių. Kas pasikeitė šiame sezone?, – spaudos konferencijoje paklausė rusų žurnalistas.

– Žaidėjai. Nepastebėjai?

– Žinau tai. Tik paklausiau.

– Geriausias dalykas yra tai, kad mes sugebame save pastatyti į tokią poziciją. Tai yra teigiama. Turime išmokti, kaip reikia laimėti.

Tampame bailūs svarbiausiais rungtynių momentais, o aukščiausios klasės varžovai – priešingai. Šiandien parodėme ženklų, kad galime būti agresyvūs tam tikruose momentuose.

– Ar nemanote, kad pagal visokias kliūtis, pergalė buvo pavogta iš jūsų, nes...

– Jeigu nori užduoti klausimą tiesiai, tai ir klausk tiesiai. Nežinau, apie kokias kliūtis tu kalbi.

– Tai būtų rungtynių laikas, teisėjai...