Traumos pristabdytas: abejojama, ar D. Sabonis žais dvikovoje su „Spurs“

Vis labiau NBA lygoje įsibėgėjantį Domantą Sabonį pristabdyti gali čiurnos trauma. 22-ejų lietuvis susižeidė rungtynėse su „Charlotte Hornets“ komanda ir pranešama, kad gali praleisti artimiausią dvikovą su „San Antonio Spurs“ klubu.

D.Sabonis gali praleisti artimiausią NBA dvikovą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
D.Sabonis gali praleisti artimiausią NBA dvikovą.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Nov 22, 2018, 10:32 PM, atnaujinta Nov 23, 2018, 11:53 AM

Indiana Pacers“ sunkiai pradėjo rungtynes su „Hornets“ komanda ir greitai leido varžovams išsiveržti į priekį dviženkliu skirtumu. Tačiau D.Saboniui žengus į aikštę, reikalai pasikeitė. Lietuviui renkant taškus rezultatas buvo išlygintas, jis buvo tikras puolimo ramstis, tačiau kai sąskaitoje jau turėjo 15 taškų, kitoje aikštės pusėje į jį įsirėžė varžovas ir taip buvo nikstelta čiurna.

Teko keliauti į rūbinę, tačiau trauma nepasirodė rimta, kadangi po ilgosios pertraukos aukštaūgis iš Lietuvos su medikų leidimu jau grįžo į aikštę. Deja, žaidimas jau nebebuvo toks sėkmingas – jis greitai rinkosi pražangas ir išnaudojo jų limitą.

„Pacers“ pralaimėjo susitikimą 109:127 ir patyrė nesėkmę po trijų pergalių iš eilės.

Šiame sezone D.Sabonis per 24 minutes pelno 14,2 taško, atkovoja 9,3 kamuolio ir atlieka 3,1 rezultatyvaus perdavimo.

Dvikova su „Spurs“ vyks šeštadienio naktį 3 valandą Lietuvos laiku.