Per vėlai susigribusi „Fortūna“ pralaimėjo Rygoje

Ketvirtajame kėlinyje puolime užstrigusiai Klaipėdos „Fortūnos“ (0-2) komandai nepavyko atsidaryti pergalių sąskaitos MultiGyn Baltijos čempionate. Nerezultatyviausią sezono mačą sužaidusios Viliaus Stanišausko auklėtinės Rygoje 50:59 (17:18, 11:14, 9:12, 13:15) nusileido „Stradina Universitate“ (1-1) krepšininkėms.

Klaipėdos „Fortūna“ pralaimėjo Rygoje<br> V.Petriko nuotr.

2018-11-30 20:42

Startavus lemiamui ketvirčiui, „Fortūna“ atsilikinėjo 7 taškais (37:44), o turėto deficito niekaip neleido sumažinti pro šalį skrieję metimai – klaipėdietės per penkių minučių atkarpą šešiskart prametė iš žaidimo, realizavo tik vieną baudą iš keturių, dusyk suklydo ir liko be taškų.

Tuo metu šeimininkės surinko 9 taškus ir tvirtai paėmė iniciatyvą į savo rankas – 53:38. Galiausiai Linai Mikelevičienė nutraukus „Fortūnos“ taškų badą – 40:53, viešnios iš uostamiesčio iš karto sulaukė taiklaus Annos Bušos tolimo metimo – 56:40, nubrėžusio rekordinio RSU pranašumo ribą.

Visgi tada situacija apsivertė aukštyn kojomis ir klaipėdietės pakilo į kovą. Per kiek mažiau nei tris minutes jos pelnė 10 taškų, o šeimininkės per antrąją kėlinio pusę tepelnė 3 taškus, bet to pakako pirmajai pergalei jungtinėje Lietuvos, Latvijos ir Estijos lygoje – 59:50.

„Fortūną“ baudusi Arta Fridenberga iš toli realizavo 5 iš 7 metimų ir su 17 taškų buvo rezultatyviausia Rygos komandoje.

Po krepšiais dominavusi Brigita Gudelionytė prametė visus 4 metimus, tačiau atkovojo net 18 kamuolių ir užfiksavo naują karjeros rekordą. Asmeninį rodiklį pagerino ir 15 kamuolių sugriebusi Ligita Tamutytė, kuri taip pat surinko 12 taškų (5/13 dvitaškiai, 2/4 baudos).

RSU: Arta Fridenberga 17 (5/7 trit.), Anna Buša 11 (4/13 metimai), Ilze Gotfrida 9.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 17 (5/14 metimai), Ligita Tamutytė 12 (5/13 metimai, 15 atk. kam.), Andra Gabalytė 9 (3/11 metimai).