Įspūdingą „Raptors“ dūrį čempionams apkartino skausminga J. Valančiūno trauma

„Toronto Raptors“ (23/7) komanda su Jonu Valančiūnu NBA lygoje tampa sunkiai sustabdoma net ir patiems geriausiems. Išvykoje žaidę „Raptors“ krepšininkai 113:93 (31:22, 26:19, 25:26, 31:26) nepasigailėjo praėjusio sezono čempionų „Golden State Warriors“ (19/10) krepšininkų.

Jonas Valančiūnas patyrė traumą.<br> AP nuotr.
 „Raptors“ krepšininkai parklupdė NBA čempionus.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Dec 13, 2018, 7:50 AM, atnaujinta Dec 13, 2018, 8:06 AM

J.Valančiūnas šias rungtynes pradėjo kildamas nuo suolo ir tiesiog siautėjo aikštėje, kuomet per 8 minutes pelnė 6 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. Tačiau antrajame kėlinyje, sužaidus 4 minutes, vienas iš epizodų 26-erių lietuviui baigėsi nesėkmingai.

J.Valančiūnas veržėsi link krepšio, tačiau po kontakto su Draymondu Greenu griebėsi už delno ir šaukdamas iš skausmo paliko aikštę. Kaip vėliau informavo „Raptors“ klubas, lietuvis išsinarino kairįjį nykštį ir daugiau į aikštę rungtynėse nebežengė.

Net ir be lietuvio likusi „Raptors“ komanda NBA čempionams apie pergalę neleido pagalvoti. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Toronto komandos žaidėjų spurtas 11:0 visiškai išmušė „Warriors“ krepšininkus iš vėžių.

Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę ir geležinę gynybą pademonstravę svečiai „Warriors“ žvaigždėms leido įmesti tik 93 taškus. Tai buvo trečias blogiausias čempionų rezultatas šiame sezone. Mažiau įmetę buvo tik „Houston Rockets“ komandai pralaimėtose rungtynėse ir dvikovoje su „San Antonio Spurs“.

Dar įspūdingiau šis laimėjomas atrodo dėl to, jog „Raptors“ tai padarė žaisdami ir be savo lyderio Kawhi Leonardo. 23-ąją pergalę iškovojusi Toronto komanda dar labiau sutvirtino savo pozicijas NBA lygoje ir toliau lieka vienvalde lydere.

„Raptors“: Kyle'as Lowry (12 rez. perd.) 23, Serge'as Ibaka (11 atk. kam.) 20, Danny Greenas 15, Pacalis Siakamas 13, Fredas Van Fleetas 10, Jonas Valančiūnas (7 atk. kam.) 6 taškai.

„Warriors“: Kevinas Durantas 30, Klay'us Thompsonas 14, Quinnas Cookas 13, Stephenas Curry 10 taškų.