Milano klubas pratęsė pergalingą žygį Italijoje, E. Mockevičius kaip žvėris kovojo dėl kamuolių

Italijos vyrų krepšinio čempionato vienuoliktojo turo rungtynėse sekmadienį Milano klubas „Olimpia“ (11 pergalių ir 0 pralaimėjimų, kuriam ststovauja Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas, savo aikštėje susitiko su „Varese“ komanda (7/4) ir įveikė varžovus rezultatu 72:67 (17:12, 20:16, 14:21, 21:18).

Mindaugas Kuzminskas deda į krepšį.<br> Twitter nuotr.
Mindaugas Kuzminskas klauso trenerio nurodymų per minutės pertraukėlę.<br> Twitter nuotr.

Dec 23, 2018, 9:30 PM, atnaujinta Dec 23, 2018, 10:23 PM

M.Kuzminskas per 19 min. pelnė 2 taškus (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 0/2), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus ir kartą prasižengė.

A.Gudaitis nebuvo registruotas susitikimui.

Rezultatas:

„Olimpia“ (11/0) – „Varese“ (7/4) – 72:67 (17:12, 20:16, 14:21, 21:18).​

E. Mockevičius atkovojo net 19 kamuolių

Pezaro „VL Pesaro“ komanda, kuriai atstovauja Egidijus Mockevičius, namuose 65:77 (24:16, 11:27, 18:15, 12:19) pralaimėjo Trentino „Dolomiti Energia“ ekipai.

E.Mockevičius per 29 min. pelnė 15 taškų (dvitaškiai 5/6, baudos 5/9), atkovojo 19 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, suklydo 3 ir prasižengė 4 kartus.

Pezaro ekipa (4/7) turnyro lentelėje užima 13-ąją vietą.