Ž. Peinerio vedama „Darussafaka“ nukovė „Olympiakos“ ir nutraukė pergalių badą

[[ge:lrytas:lrytas:8692028]]

Ž.Peineris pergalingose rungtynėse pelnė 16 taškų.<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 27, 2018, 9:25 PM, atnaujinta Dec 27, 2018, 10:17 PM

Eurolygos autsaiderė Stambulo „Darussafaka“ komanda pagaliau nutraukė užsitęsusią nesėkmių seriją. Net 12 pralaimėjimų iš patyręs Turkijos klubas ketvirtadienį namuose 79:75 (24:12, 18:19, 18:22, 19:22) po dramatiškos kovos palaužė Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

Šiose rungtynėse žibėjo buvęs Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjas latvis Žanis Peineris, kuris per 27 minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 9 kamuolius bei surinko 21 naudingumo balą.

Galingai startavusi „Darussafaka“ komanda dar trečiajame kėlinyje pirmavo 19 taškų, tačiau „Olympiakos“ spurtas ketvirtajame kėlinyje apmažino turkų pranašumą.

Tačiau svečių spaudimą atlaikę „Darussafaka“ žaidėjai padovanojo sirgaliams itin retai pasitaikantį pergalės džiaugsmą.

„Darussafaka“: Toney Douglasas (9 rez. perd.) 19, Žanis Peiners (9 atk. kam.) 16, Michaelas Ericas 10 taškų.

„Olympiakos“: Janis Strelnieks 15 , Zachas Leday (7 atk. kam.) 12, Kostas Papanikolaou 11, Georgios Printezis (9 atk. kam.) 10 taškų.