Antrojoje mačo pusėje subyrėjusios „Aistės-LSMU“ nepasipriešino Rygos TTT klubui

Skaudų pralaimėjimą Baltijos šalių čempionate patyrė Kauno „Aistės-LSMU“ (3 pergalės ir 3 pralaimėjimai), kurios svečiuose 51:91 (13:25, 19:13, 11:27, 8:26) nusileido lyderėms Rygos TTT (7/0).

Rygos TTT krepšininkės Baltijos lygoje žygiuoja be pralaimėjimų.<br> G.Šiupario nuotr.

moterulyga.lt ir lrytas.lt inf.

Jan 5, 2019, 10:01 PM, atnaujinta Jan 5, 2019, 10:09 PM

Kaunietės atsilaikė pirmąją susitikimo dalį ir po antrojo kėlinio turėjo viso labo tik 6 taškų deficitą (32:38). Vis tik Latvijos ekipa pradėjo dominuoti per likusią mačo dalį.

Ivey Slaughter surinko 4 taškus iš eilės, Karline Pilaberė pataikė dvitaškį, o amerikietė atliko dar vieną tikslų metimą ir 10:0 spurtavusi TTT įgijo solidų pranašumą – 52:35.

Apsukų nemažinęs Latvijos klubas prieš ketvirtąjį kėlinį jau susikrovė 22 taškų persvarą, o per paskutines 10 minučių dar labiau padidino atotrūkį ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Baiba Eglitė, kuri pelnė 19 taškų (6/9 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 1/1 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Rezultatas:

TTT (7/0) – „Aistės-LSMU“ (3/3) – 91:51 (25:13, 13:19, 27:11, 26:8).

TTT: Baiba Eglitė 19, Ivey Slaughter 12 (6/9 dvitaškiai), Katė Karlina Kreslina, Gunta Baško ir Dita Rozanberga po 10 taškų.

„Aistės-LSMU“: Kristina Masionytė 13, Gabija Šegždaitė 12 (6/10 dvitaškiai), Vaida Ruseckienė 8 taškai.