„Heat“ prisvaidė rekordiškai tritaškių ir neleido Bostonui įmesti šimtojo taško

„Boston Celtic“ klubas atsitrenkė į Majamį ir norai tęsti pergalingą žygį per NBA žlugo. Rekordinius 18 tritaškių pataikęs „Miami Heat“ klubas namie ketvirtadienį susitvarkė su „Celtics“ 115:99 (28:24, 33:19, 22:29, 32:27) ir nutraukė jo keturių laimėjimų iš eilės seriją.

„Heat“ ekipa tritaškiais sugebėjo įveikti „Celtics“ klubą<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jan 11, 2019, 7:03 AM

Pamatus pergalei Majamis paklojo antrame kėlinyje, kuriame laimėjo atkarpą 17:4 ir pabėgo 18 taškų skirtumu 61:43. Apskritai, antrąjį ketvirtį šeimininkai laimėjo 33:19, o trečiame pirmavo net 72:46.

„Heat“ padarė viską, kad Bostonas neįmestų 100-ojo taško. Ir tai buvo vos ketvirtasis kartas šį sezoną, kai „Celtics“ žaidėjai aikštę paliko be triženklio taškų skaičiaus

Nugalėtojų ekipoje veteranas 36-erių Dwyane'as Wade'as per 23 žaidimo minutes įmetė 19 taškų (5/7 dvit., 3/5 trit.) ir buvo rezultatyviausias ekipoje.

Majamis pataikė net 18 tritaškių iš 39 bandymų (46 proc.) ir pasiekė klubo sezono rekordą. Tuo tarpu „Celtics“ atsakė 12 tritaškių iš 34 bandymų.

Tai buvo 400-osios „Heat“ namų rungtynės iš eilės, kuriose buvo parduoti visi bilietai.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 19 (8/12 metimai), Joshas Richardsonas 18 (4/8 trit.), Derrickas Jonesas 14, Justise Winslow 13 (11 rez. perd.), Jamesas Johnsonas 12, Tyleris Johnsonas 11 (3/5 trit.).

„Celtics“: Kyrie Irvingas 22 (8/13 dvit.), Marcusas Smartas 18 (4/8 trit.), Marcusas Morrisas ir Jaysonas Tatumas po 17.