Į Los Andželą atvykęs autsaideris „Cavaliers“ skaudžiai pamokė L. Jameso ekipą

NBA čempionate laukta išskirtinės kovos, tačiau šou taip ir neįvyko: „Los Angeles Lakers“ ekipa žaidė be savo lyderio LeBrono Jameso, o „Cleveland Cavaliers“ negalėjo pamatyti savo dievuko L.Jameso, su kuriuo 2016-siais triumfavo lygoje. Išvykus NBA žvaigždei autsaidere tapusi „Cavaliers“ panoro įrodyti savo vertę prieš „Lakers“ – „kavalieriai“ smogė iš visos jėgos ir laimėjo principinį mačą 101:95 (32:24, 19:22, 24:19, 26:30). Svačiai nutraukė net 12 pralaimėjimų iš eilės seriją.

„Cavaliers“ ir „Lakers“ dvikovoje dar nebuvo traumuoto LeBronno Jameso<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jan 14, 2019, 7:01 AM, atnaujinta Jan 14, 2019, 8:44 AM

Tragiškai šį sezoną žaidžianti „Cavaliers“ šį sezoną iš 43 mačų iki sekmadienio buvo laimėjusi vos 8, o „Lakers“ sąskaitoje buvo 23 pergalės.

Praėjusiais metais kirkšnies traumą patyręs L.Jamesas praleidžia jau trečią savaitę be krepšinio.

L.Jamesas traumą patyrė gruodžio 26-ąją akistaoje su NBA čempione „Golden State Warriors“: trečiame kėlinyje jis veržėsi krepšio link ir atlikdamas verpstę slystelėjo.

Kirkšnį susižeidęs puolėjas rungtynių tęsti negalėjo ir skausmo perkreiptu veidu patraukė į rūbinę.

Sekmadienio akistatoje šeimininkai pirmavo tik rungtynių pradžioje, o po to savo sąlygas diktavo svečiai: jie turėjo pirmame ketvirtyje ir 15 taškų pranašumą, o po dviejų kėlinių buvo priekyje 51:46.

Likus žaisti 7 minutes „Cavaliers“ dar buvo priekyje 84:74 ir tuomet „Lakers“ suskubo taisyti padėtį – laimėjo atkarpą 5:0 ir sumažino atsilikimą iki 79:84.

Tačiau „Cavaliers“ buvo nusiteikusi sugadinti vakarą ir vėl spurtavo 88:79 ir paliko šeimininkams vos 3 minutes perlaužti įvykių eigą.

Tačiau pastangos buvo bevaisės – svečiai likus 78 sekundėms pirmavo 95:90, o „Lakers“ smogiamoji jėga Kyle'as Kuzma ir Brandonas Ingramas strigo.

Tiesa, likus kovoti 9 sek. šeimininkai jau galėjo ranka pasiekti svečius – 95:98, tačiau viskas baigėsi jiems dar dviem taškais ir pralaimėjimu.

„Cavaliers“: Cedi Osmanas 20 (8 atk. kam.), Rodney Hoodas 18 (1/5 tritaškių), Collinas Sextonas ir Alecas Burksas (13 atk. kam., 4 rez. perd.) po 17, Tristanas Thompsonas 15 (14 atk. kam.), Jordanas Clarksonas 9.

„Lakers“: Kyle‘as Kuzma 29 (9 atk. kam.), Brandonas Ingramas 22 (7 atk. kam.), Lonzo Ballas 13 (2/8 tritaškių, 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Joshas Hartas 9 (5 atk. kam., 1/8 tritaškių).