Įspūdinga kova: Eurolygos lyderė „Fenerbahce“ po dviejų pratęsimų krito Miunchene

Eurolygoje be Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Maskvos srities „Chimki“ buvo sužaisti dar trys mačai, o viename jų vyravo tokia atkakli kova, kad net prireikė dviejų pratęsimų.

Stambulo ekipa krito Miunchene.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 31, 2019, 11:58 PM, atnaujinta Feb 1, 2019, 12:04 AM

Miuncheno „Bayern“ ekipa po papildomo laiko namuose 90:86 (20:21, 9:13, 23:18, 14:14, 24:20) nukovė čempionato lyderę Stambulo „Fenerbahce“ komandą.

Pratęsimą šaltakraujišku metimu išplėšė Stambulo komandos lyderis Kostas Sloukas, o tuomet prasidėjo atakakli ir papildomas dešimt  minučių besitęsusi kova.

Per pirmąjį pratęsima „Bayern“ vėl galėjo laimėti, bet prancūzas Joffrey Lauvergne‘as išprovokavo pražangą ir lygino rezultatą.

Vis tik antrajame pratęsime Stambulo ekipa jau nebeišsigelbėjo. Kiek užtikrinčiau sužaidę aikštės šeimininkai galiausiai parklupdė Turkijos klubą.

„Bayern“: Derrickas Williamsas 19 (5 atk. kam., 26 naud. bal.), Stefanas Jovičius 19 (4/7 tritaškiai), Danilo Barthelis 14 (7 atk. kam.), Nemanja Dangubičius 11, Vladimiras Lučičius 9.

„Fenerbahce“: Ali Muhammedas 23 (5/9 tritaškiai), Luigi Datome 13 (8 atk. kam.), Joffrey Lauvergne‘as 14 (6 atk. kam.), Kostas Sloukas (7 rez. perd.) ir Nikola Kaliničius po 11.

Kitose rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ namuose neturėjo daug vilčių prieš buvusio žalgiriečio Kevino Pangoso atstovaujamą „Barcelona“ komandą.

Svetislavo Pesičiaus auklėtiniai visų rungtynių metu demonstravo puikią gynybą ir išvykoje labai netikėtai laimėjo net 76:55 (27:6, 11:22, 17:15, 21:12).

Po pergalės katalonai pakilo į penktąją turnyro lentelės poziciją.

„Olympiacos“: Janis Strelniekas (4/5 dvitaškiai) ir Nikola Milutinovas (8 atk. kam., 29 naud. bal.) po 13, Nigelas Williamsas-Gossas 9 (5 atk. kam.), Vassilis Spanoulis 7 (1/5 tritaškiai).

„Barcelona Lassa“: Chrisas Singletonas 18 (5/8 tritaškiai, 5 atk. kam.), Adamas Hanga 11, Ante Tomičius 10 (5 atk. kam.), Kevinas Pangosas 9 (8 rez. perd., 19 naud. bal.).

Panašiai kova vyko ir daug intrigos nebuvo ir Vitorijoje, kur „Baskonia“ ekipa 97:73 (26:18, 28:23, 27:16, 16:16) nepaliko vilčių Tel Avivo „Maccabi“ komandai.

Nuo pat mačo pradžios pirmavę baskai iš karto parodė, kad šeimininkaus, o „Maccabi“ rungtynėse nieko pavojingesnio taip ir nenuveikė.

Nugalėtojams Johannesas Voigtmannas pelnė 20 taškų (4/5 tritaškiai), Darrunas Hilliardas – 19 (3/4 tritaškiai), Luca Vildoza – 16 (3/3 tritaškiai), Shavonas Shieldasas – 13 (6 atk. kam.), Ilimane Diopas (9 min., 6 atk. kam., 16 naud. bal.) pridėjo 8 taškus.

Pralaimėjusiems Scottie Wilbekinas įmetė 19 taškų (4/12 tritaškiai), Johnny O‘Bryantas – 15 (2/5 tritaškiai), Tarikas Blackas – 10 (7 atk. kam.), Jeremy Pargo surinko 8 taškus.