„Dr. Wolz“ taurės teniso turnyre – P. Paukštytės ir A. Sabaliausko triumfas

Savaitgalį Vilniuje vykusiame „Dr. Wolz“ taurės teniso turnyre nugalėtojais tapo Patricija Paukštytė, Ainius Sabaliauskas, Laima Vladson ir Julius Aleksandrovas.

P.Paukštytė ir A.Sabaliauskas laimėjo.

2019-03-04 11:17

16-mečių merginų grupėje varžovėms vilčių nepaliko Vilniaus teniso akademijos (VTA) auklėtinė Patricija Paukštytė. Ji nepralaimėjo nei vieno seto bei per keturis susitikimus leido varžovėms laimėti vos tris geimus.

Finale P. Paukštytė 6:1, 6:1 pranoko kitą VTA atstovę Medą Reimorytę. Akistatoje dėl trečiosios vietos Patricija Cechavičiūtė 6:2, 7:5 įveikė Anastasiją Adeikytę.

Tuo tarpu 16-mečių vaikinų turnyro finale įvyko dar viena intriguojanti dviejų VTA talentų - Ainiaus Sabaliausko ir Pijaus Vaitiekūno akistata. Pusfinalyje A. Sabaliauskas 6:2, 6:1 nugalėjo Nikitą Petrusenko, o P. Vaitiekūnas 6:1, 6:2 įveikė Dominyką Stonkų.

Lemiamoje kovoje A. Sabaliauskas 7:6 (7-3), 6:1 pranoko P. Vaitiekūną ir tapo čempionu. Trečioji pozicija atiteko D. Stonkui.
16-mečių vaikinų dvejetų varžybų finale P. Vaitiekūnas su D. Stonkumi 6:1, 7:5 įveikė Jorį Dusevičių bei Nojų Pošką, o merginų dvejetų kovoje dėl titulo P. Paukštytė su M. Reimoryte 6:2, 6:1 nepaliko didesnių vilčių Andrėjai Gagilaitei bei A. Adeikytei.

12-mečių mergaičių turnyre triumfavo Laima Vladson. Ji pusfinalyje 6:2, 6:0 nugalėjo Milę Cibulskytę, o finale 6:1, 6:2 įrodė pranašumą prieš Adeliną Lacinovą. Mažajame finale Ugnė Vingytė 6:3, 6:1 nugalėjo M. Cibulskytę.

12-mečių berniukų tarpe nugalėtoju tapo Julius Aleksandrovas. Jis pusfinalyje 6:1, 6:2 nepasigailėjo Dovo Deršono, o finale po atkaklios kovos 6:4, 7:5 įveikė Augustą Gečiauską. D. Deršovas džiaugėsi trečiąja vieta, kai mažajame finale 6:1, 6:3 pranoko Deividą Bandzevičių.

„Dr. Wolz“ taurės turnyre dalyvavo 82 žaidėjai.